Vyrazte na cesty s novým autokobercem!

Podzim pro majitele automobilů velmi často představuje období, kdy musí přezout u svého automobilu pneumatiky. Tuto činnost můžete spojit již s celkovou inovací interiéru Vašeho čtyřkolového člena rodiny a vyměnit také autopotahy na autosedačkách. S jejich výběrem Vám velmi ráda pomůže internetová prodejna Vopi, která tento sortiment zboží také sama vyrábí. Objednat si u nás můžete, jak univerzální autopotahy, tak i autopotahy šité na míru, které padnou jako ulité sedačkám daného typu automobilu.

Společnost Vopi vyrábí také autopotahy určené pro řidiče automobilů, které jim pomáhají zpříjemnit cestování. Každý autopotah pro řidiče je vyroben tak, aby se řidič cítil při řízení pohodlně a necítil u této činnosti bolest zad. Potrpíte-li si na kožený vzhled autopotahů, pak by ve Vašem autě určitě neměl chybět potah vozidla Ekostyle. Objednat si jej můžete na této webové adrese www.vopi.cz/autopotahy/  s béžovým, tmavě modrým, hnědým nebo šedým designem. Autopotah sedadla Tetris lze použít i na sedadlech, která mají zabudovaný boční airbag přímo v opěradlech předních sedadel. U tohoto potahu Vás potěší, že jeho součástí je zesílená konstrukce. V nabídkovém katalogu společnosti Vopi najdete také autopotahy pro řidiče, masážní i vyhřívané autopotahy.

V žádném případě však nesmíme nabídku této internetové prodejny omezovat pouze na autopotahy, neboť v nabídkovém katalogu Vopi najdeme také bohatý katalog s autokoberci. Zakoupit si u nás můžete vysoce kvalitní textilní autokoberce i gumové autokoberečky, které oceníte zejména v období podzimu a zimy. Jejich údržba je totiž více než jednoduchá. Stačí, když je vyklepete nebo špínu setřete mokrým hadrem.