El Niňo přinese tuhou zimu! Je čas se připravit!

El Niňo meteorologický jev, který byl poprvé zpozorován rybáři v Jižní Americe, odkud pochází pojmenování El Niňo Jesus (Ježíšek). Nenechte se ale mýlit, protože svou silnou ovlivní počasí i v Evropě. El Niňo je předzvěstí tuhé zimy! Poradíme, jak se na ni připravit. 

 

Varování od Světové meteorologické organizace: Na 80% ANO!

Světová meteorologická organizace tvrdí, že El Niňo přijde letos a možná i příští rok. Tvrzení opírá o 80 % pravděpodobnost. Generální tajemník WMO Michel Jarraud uvedl: „Jsme vůči tomuto jevu stále zranitelní, ale můžeme se chránit, když se dobře připravíme“.

Připravit musíte sebe i dům

Nejdříve myslete na sebe a pořiďte si teplé oblečení, které vás ochrání před mrazem venku. Myslet musíte i na váš domov. Je třeba ho řádně zateplit a právě s tím vám chceme poradit. Představíme si efektivní způsob zateplení domu v podobě systému MAGMARELAX®.

 homes-for-sale-326991_640

Proč by MAGMARELAX® měl chránit i vás?

Minerální izolace MAGMARELAX® je vyrobena z vyvřelé horniny, z té se vytažením jemňoučkých vláken vyrábí minerální vata s významnými izolačními vlastnostmi. Takto vyrobená minerální izolace má tu obrovskou výhodu, že nesléhá a díky tomu tepelně izoluje a výborně odolává vlhkosti i plísním. MAGMARELAX® nehoří, tlumí hluk a nechutná hlodavcům.

Aplikace izolace MAGMARELAX® se provádí foukáním do půdních meziprostor nebo dutin, a to hadicí se z přístroje, který je umístěn na nákladním voze. Dům je možné izolovat za běžného provozu domácnosti. Jestliže není dutina ve stropě k dispozici, lze na půdě položit novou pevnou a rovnou podlahu z OSB desek – Stropní systém MAGMARELAX®.

Tento způsob zateplení stropu je nejrychlejším a současně i nejlevnějším řešením. Navíc ušetří až 30% nákladů na topení, jistě budete vědět, jak ušetřené peníze použít. Systém se dá použít u všech typů střech.

Vyřiďte si to ještě dnes!

Náklady na zateplení pomocí MAGMARELAX® se pohybují v řádu několika desítek tisíc korun. Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář, navštíví vás poradce, který zdarma zhodnotí stav izolace a navrhne řešení. Samotnou realizaci můžete očekávat do 14dnů.

 

Více informací najdete na www.magmarelax.cz/akce nebo telefonu 800 100 533.