Elegance i komfort při stolování? Poradíme vám, jak na to!

Patříte mezi milovníky nových trendů a chcete jít s dobou? Inspirujte se světovými i českými trendy, kterou s sebou přináší stolování. Kombinujte moderní prvky s klasikou a vytvořte příjemný dojem, elegantní design a komfortní bydlení.

Elegance vede

Určitě znáte ten pocit, když jdete na romantickou večeři do luxusní restaurace a okouzlí vás vkusně prostřený stůl. Inspirujte se a pořiďte si podobné vybavení kuchyně i k sobě domů. Vaše stolování může být stejně tak elegantní a luxusní jako ve vašem oblíbeném podniku.

Pro každou příležitost

Máte oblíbený kuchyňské nádobí, talíře i skleničky pro speciální příležitost? A co takhle udělat si speciální příležitost denně? Nemusíte své nádobí ani další kuchyňské pomůcky používat jen když k vám přijde návštěva. Užijte si komfort a dbejte na design i se svými dětmi a partnerem. Nebojte se své nejlepší skleničky použít klidně jen s kamarádkou na víno.

Víc možností použití

Využijte věci, které mají víc možností použití. Ať už se jedná o designovou vázu nebo třeba jinou oblíbenou dekoraci ve vašem bydlení. Do vázy se hodí nejen živé květiny, ale také sušené květiny nebo třeba bylinky ze zahrady. Stejně tak použijte i kuchyňské misky, hrnečky nebo podšálky, jak na praktické každodenní použití, tak například na odložení ubrousků při stolování.

Praktická stránka

Pro komfort při stolování vám poslouží praktické nádobí, které využijete nejen na rychlé a studené snídaně, ale také na svačiny nebo slavnostní oběd a večeři o několika chodech. Nádobí a vybavení kuchyně by mělo být praktické také z důvodu, aby bylo vaše vaření a příprava pokrmů jednoduchá a bezproblémová.

Královské hostiny

Jednou za čas si naplánujte královské hostiny s celou rodinou. Upečte oblíbené maso, ať už se jedná o kuře, kachnu nebo třeba celou krůtu. Pozvěte své blízké a uspořádejte si hody. Vyzkoušejte své oblíbené recepty a nezapomeňte na sladký dezert. Nemusíte zrovna slavit narozeniny, abyste se sešli u jednoho stolu a užili si společně strávený čas. Slavte život a užívejte si jej naplno. Používejte své věci denně a jednou za čas rozšiřte své vybavení, případně jej vyměňte za nové.