Žhavé léto nedělá jen počasí

Volnější dny, více slunce a tepla, méně oblečení a letní atmosféra lákají k novým experimentům i chvilkám ve dvou. Jaké hračky pro dospělé pro začátek zvolit?

 

V základní nabídce

Nabídka erotických pomůcek je obrovská a vyznat se v ní není jednoduché ani pro ty, které již nějaké zkušenosti mají, natož pro začátečníky v této oblasti. Dá se říct, že základem jsou vibrátory, které mohou do vaší ložnice přivést nové vzrušení i legraci. Vyrábí se z různých materiálů a v různých velikostech, vybírejte ale spíše co nejpodobnější realitě. Nemá smysl si pořizovat erotickou pomůcku, která bude ležet ve skříni a nikdo ji nebude používat. Výhodou je voděodolnost, protože pak vibrátor používat při společné sprše nebo koupeli a nebát se je ve vodě použít. Mají i různé funkce, kdy nejen vibrují, ale také rotují, obsahují masážní kuličky nebo výstupky a další drobnosti, které umí zpříjemnit zážitek.

 

Pulzující zázrak

Další pomůckou, která je v poslední době stále oblíbenější u žen, jsou womanizéry. Ty dráždí klitoris jemnými pulzacemi a orgasmus zaručují do několika minut. Jejich vynález znamenal doslova boom, používat je mohou páry pro zpestření intimních hrátek nebo samotné ženy pro rychlé uspokojení. Populární jsou také Venušiny kuličky, které se dnes vyrábí z moderních materiálů, ale původ se datuje až do starověku. Dvě kuličky, z nichž každá má v sobě ještě jednu menší, jsou spojené šňůrkou a při každém pohybu tak vnitřní kulička narazí do stěny vnější. To vyvolává příjemné pocity, a navíc posiluje pánevní dno. To je důležité pro každou ženu a její zdraví.

I když je nabídka široká, nemá smysl vykupovat celý obchod a pořizovat si domů mnoho pomůcek, pro začátek stačí jedna nebo dvě, které vás zaujaly. Společným experimentováním pak dostanete do své ložnice nové vzrušení a zážitky.