Pořiďte si kvalitní rolety den a noc za skvělé ceny

Možná jste si všimli, že se můžeme stále častěji setkávat se stínicí technikou na oknech domů v mnoha stylech, která nese název rolety den a noc. Jde o jednoduché a důmyslně řešené rolety, které tvoří dva druhy látky. Jedna neprůsvitná a druhá průhledná. Ty na sebe navazují jedna po druhé tak, že si můžete okna zcela zatemnit nebo napůl odtemnit. Třetí polohou je vytažení rolety zcela nahoru.

 

Vybírejte z mnoha barev i stylů

Kvalitní rolety den noc nabízí e-shop fexi.cz. Vybrat si můžete ze čtyř kategorií, a to rolety den a noc SILVER, GOLD, PLATINUM nebo DIAMOND. Řada Silver zahrnuje kvalitní rolety na okno v základních barevných tónech z klasických látek. Gold vás potěší barvami přírody východního kontinentu a látek laděných do orientálu. Platinum shromažďuje luxusní rolety z matriálů v přírodních tónech a strukturách, Diamond je pak to nejlepší, co můžete na poli rolet den a noc najít.

 

Snadná montáž rolety noc a den

Věděli jste, že je možná montáž rolety den a noc bez vrtání? Je to tak. Takto lze namontovat typ otevřených kazet. Na fexi.cz najdete stručný a zcela jasný videonávod, nebo si můžete stáhnout obrázkový návod s popisem krok za krokem.

Nechte se obsloužit elektrickým pohonem

Vybrat si můžete i elektrické rolety den a noc. Stačí, abyste si při objednávce vybrali v sekci „Příslušenství k elektrickým roletám“ elektrický pohon a další příslušenství. Takto lze opatřit všechny typy rolet – z jakékoli látky a v jakékoli kazetě.

Podívejte se na fexi.cz, kde teď právě koupíte rolety noc den se slevou ve výši až 45 % a k ní ještě slevou 5 % při zadání kódu HORECKA. Při nákupu nad 990 Kč získáte dopravu ZDARMA. Stejně tak si můžete nechat zaslat až osm vzorků zdarma, díky čemuž si můžete výběr té správné rolety značně usnadnit.