Energetický buddhův náramek srovná nejen vaše čakry

Lidé si stále častěji uvědomují, že za celou řadou zdravotních komplikací může naše mysl a s tím i spojené psychické rozpoložení. Harmonie a soulad v naší duši je tím nejlepším lékem a zároveň nejrychlejší cestou k plnohodnotnému životu. Buddhův náramek se tak stává skvělým nástrojem k přivolání tolik potřebné pozitivní energie, která v civilizovaných zemích zkrátka chybí a není se čemu divit. Nedostatek pohybu, spánku, pobytu v přírodě, na slunci či čerstvém vzduchu si vybárá svou daň. Pokuste se tento moderní trend zvrátit ve svůj prospěch a vstupte do světa neviditelné a při tom všudypřítomné síly. Buddhův náramek vám napomůže tuto koncentrovanou sílu zachytit a využít.

Energetické náramky

Energetické náramky jsou v buddhistickém učení již od pradávna využívány pro svou nepostradatelnou a zcela vyjímečnou léčivou moc. Právě tyto náramky se nyní nacházejí ve slevové akci i na portálu Knihydobra.

Buddhův náramek vám navrátí do duše klid a projasní mysl. I přes to, že jde na první pohled o obyčejný náramek, již na tisíce lidí se mohlo přesvědčit o jejich léčivé moci na vlastní kůži. Není nic jednoduššího než si jeden zakoupit nebo obdarovat své přátelé a sledovat vývoj jejich nebo svého života.

Buddhovy náramky s léčivou mocí

Náramky jsou tvořené vždy 21 kameny ve tvaru kuliček a jedním větším kamenem zvaným Guru. Projektivní náramek se nosí na pravé ruce a jeho účinky jsou patrné ihned po nasazení, receptivní kameny se zase nosí na ruce opačné.

Buddhovy náramky celkově posilují imunitu a napomáhají vyčistit celý organismus. Zároveň jde o skvělého pomocníka při odblokování čaker. Také jej můžete různě kombinovat s dalšími náramky, nebo si přímo zakoupit čakrový náramek, který má v této oblasti zesílený účinek. Záleží pouze na vás pro jaký náramek se rozhodnete, pevně věříme, že vám jakýkoliv přinese radost, zdraví a vitalitu.