Představujeme superprémiové krmivo pro kočky Meowing Heads

Kočky – zvláště ty, které jsou chovány v domácím prostředí, jsou velmi citlivé na vlivy vnějšího okolí a hlavně také na stravu. Pokud je kočka i vaším domácím mazlíčkem, rozhodně musíte nad složením její stravy přemýšlet a v nejlepším případě jí dopřát to nejlepší. Možnou variantou jsou granule a kapsičky značky Meowing Heads. Jejich složení podporuje i zdraví koček. Jaké a kde vybrat?

Složení, které kočkám maximálně vyhovuje

Meowing Heads granule vynikají nad ostatními složením. Jsou vyrobeny výhradně z prověřených a super kvalitních potravin. U granulí je ze všeho nejdůležitější obsah masa. Minimálně by to mělo být 50 %. Granule Meowing Heads ho obsahují až 70 %, je proto možné je označit za ideální kočičí krmivo. Uvědomte si, že kočky jsou vlastně šelmy, takže maso musí zákonitě tvořit největší část jejich jídelníčku.

Podporují zdraví a pěkný vzhled

Granule dále obsahují potřebné látky jako živočišné proteiny, vlákninu, vitamíny a další. Díky vyváženému poměru látek pomáhají granule od Meowing Heads udržovat a upevňovat zdraví koček. Zajímavostí jsou granule MEOWING HEADS Purr-Nickety. Jejich převážnou část složení tvoří maso z lososa. Jedná se o granule, které jsou určeny i pro velmi mlsné kočky.

Když jí chcete dopřát

Kromě granulí je možné v sortimentu značky nalézt i chutné paštiky, které se také mohou pochlubit vysokým procentem masa v obsahu. Paštiky MEOWING HEADS mohou být plnohodnotnou stravou koček, ovšem je lepší jejich kombinace s granulemi. Super je, že jsou k dostání v malých miskách, takže stačí jen rozbalit a kočka se může vrhnout na svou oblíbenou pochoutku.

Granule a paštiky MEOWING HEADS je možné koupit v internetovém obchodě www.mujmazlik.cz.

TIP: granule jsou k mání i v balení 250 g, takže můžete koupit pro začátek více druhů, abyste zjistili, který chutná vaší kočce nejlépe.