Erotická kosmetika je tu! Co vybrat a proč?

Hledáte způsob, jak oživit vaše intimní chvilky ve dvou? Že už vám pomalu dochází fantazie? Tak to jste určitě ještě nenarazila na speciální erotickou kosmetiku. S ní určitě vašeho partnera překvapíte a užijete si oba! Co a kde můžete koupit?

 

Proč by vás měla erotická kosmetika zajímat

Sex je důležitou součástí partnerského vztahu, takže je určitě potřeba se této oblasti neustále věnovat. Obyčejný sex časem nudí a může se z toho vyvinout i partnerská krize. Každá novinka a zpestření je jistě na místě. Někdy stačí opravdu málo a všední chvilky se stanou báječnými a nezapomenutelnými! Jedním ze způsobů, jak dodat sexu nový směr, je právě speciální erotická kosmetika. Může totiž zvýšit požitek ze vzájemnosti.

aaaaa

Větší vášeň i požitek

Do vaší výbavy pro chvilky intimity by rozhodně měly patřit lubrikační gely. Je možné je mít v mnoha různých podobách. Zajímavostí je jistě Fun factory Body fluid. Jedná se o vysoce koncentrovaný a dlouho účinný lubrikant, který byl vyroben na silikonové bázi, takže je vhodný pro vaginální i anální pohlavní styk. Hodí se také pro erotické masáže. Chcete-li se nechat hýčkat, může k tomu výrazně pomoci masážní olej. Výborný je YESforLOV, který tvoří kombinace hroznového, mučenkového, mandlového a damiánovéo oleje, to vše je doplněno zázvorem. Olej díky tomu nádherně voní, povzbuzuje sexuální touhu a navíc má i příznivý vliv na pokožku. Budete se cítit královsky! Velkou zajímavostí je potom slíbatelný tělový pudr. Naneste jeho jemnou vrstvu na místa, kde chcete, aby vás líbal, budete to úžasný zážitek pro vás oba. Extra záležitostí je také Bijoux Indiscrets Poeme – souprava k malování na tělo. Můžete se bavit psaním krásných slov, nádhernou vůní a vášnivými polibky…

bgbg

Podobných zpestření existuje ještě mnohem více. Prohlédnout a koupit si je můžete na http://www.salondoma.cz/.