Esenciální oleje pohladí tělo i duši

Léčbu vůní – aromaterapii – znali už lidé ve starém Řecku. Dnešní metody využití pestrého světa vůní jsou však mnohem příjemnější než tehdejší posedávání okolo plamene se svazkem léčivých bylin. Esenciální oleje navíc vybírají z rostlin to nejlepší a léčba s jejich pomocí je proto mnohem účinnější.

Produkty se značkou Hanna Maria představují perfektní způsob čerpání pozitivních vlastní rostlin a to i pro osoby, které se s ničím podobným nikdy dříve nesetkaly. Všechny výrobky obsahují jen 100% přírodní éterické oleje, které pro blahodárné působení na organismus nepotřebují nic víc než klidné místo a pozitivně naladěnou mysl. V e-shopu Dobré knihy můžete v oddělení přírodní medicína vybírat z široké řady bylinných čajů a aromaolejů. A právě těm druhým se podíváme na zoubek trochu blíž.

Vyrovnanost rostlin pomůže i vám

Rostliny jsou od přírody vyrovnané a svou energii umí předat i dál, pamatujete na legendární léčení objímáním stromů? Rostliny nám umí zprostředkovat vše dobré, co nám příroda poskytuje. Bylinné čaje Hanna Maria díky svému speciálnímu složení dokáží pomáhat při celém spektru zdravotních problémů od nachlazení až po klidný spánek.

Léčivé účinky rostlin vám ale mohou mnohem jednodušším způsobem zprostředkovat i aromaoleje. Ty od Hanna Maria jsou pro snadnější použití opatřeny i rozprašovačem, který vám pomůže navodit například příjemnou atmosféru v ložnici ještě předtím, než půjdete spát.

Aromaoleje Hannah Maria jsou sestaveny podle principu pěti elementů, díky němuž prospívá inhalování líbezných vůní nejenom našemu tělu ale i mysli, protože účinné léčí a vrací do rovnováhy energetická pole našeho těla. Právě nemoci duše stojí totiž v konečném důsledku za onemocněními našeho těla. Inhalování aromaolejů tedy léči nejenom příznaky ale i prvotní příčinu patologických stavů.

V e-shopu www.knihydobra.cz jsou právě nyní k dostání zbrusu nové kolekce bylinných čajů a aromaolejů Hanna Maria. Na jakýkoliv nákup přes e-shop navíc platí báječná sleva 10%.