Vyzkoušejte nano impregnaci oken, nemusíte umývat skla až šest let

Chtěla bych se v krátkosti zmínit o zkušenosti, které máme s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o. Nedávno jsem hledala na internetu firmu, která myje okna v domácnosti za rozumnou cenu a narazila jsem právě na tuto firmu, o které jsem se dočetla velmi dobré reference.

Tato firma k nám přijela umýt 17 oken týden po zadání zakázky a musím říct, že všechny okna umyli perfektně. Máme v přízemí dvě francouzské okna, které jsou ve své podstatě neustále velmi ušpiněné od dětí a našich dvou velkých psů.

Musela jsem několikrát do týdne vzít hadřík a okna řádně omýt a přeleštit. Odborníci z firmy A SERVIS Lipka mi poradili, že by pomohla na okna nanést nano impregnaci GLP, která jak jsem později zjistila, velmi usnadní údržbu těchto oken.

Nechali jsme si tuto impregnaci na okna aplikovat a musím říct, že je to naprosto úžasná věc. Když máme okna hodně ušpiněné od našich psů, tak vezmu jednoduše jen hodně mokrý hadřík, kterým přetřu ty nejhůře ušpiněná místa, voda i špína steče ze skla a okna jsou zase tak důkladně čistá, jako bych je leštila.

02 GLP2

Dnes nemusím tak často pracně mýt a leštit ne zrovna malé skleněné plochy. Impregnace na sklech vydrží minimálně dva roky a mě ubyly starosti a práce s údržbou francouzských oken.

Firma A SERVIS má velmi zkušené pracovníky a my jsme s nimi maximálně spokojeni. Tato firma se mimo jiné specializuje i na strojové čištění koberců a podlah, což jsme již také využili.

Koberce po jejich čištění máme krásně čisté až do hloubky a podlaha na chodbě je jako nová. Jejich zaměstnanci jsou skvělí pracanti a jejich práce je perfektně odvedená.

Tuto firmu doporučuji, jelikož se dnes hodně těžko hledá spolehlivá firma a já měla to štěstí na ni natrefit. Jejich službu impregnace nano nátěr Glassprotect – GLP/ Praha s firmou A SERVIS LIPKA, mohu vřele doporučit.