Table top with Loft style Interior Building Decoration

Fenomén dneška a spolehlivý ukazatel, u kvalitní služby nevyhledáte na netu negativní recenzi

A SERVIS LIPKA nám v loňském roce dělala zakázku na mytí oken a zároveň čištění markýz v naší restauraci. Tuto práci jsme v minulosti zadávali více firmám, ale jejich služby se nám zdály předražené a špatně udělané, takže jsme je několikrát měnili.

Firmu A SERVIS jsem našel na internetu, takže jsem si prošel několik stránek z jejich webu a rozhodl oslovit právě je na mytí oken. Nenašel jsem na internetu žádnou negativní reakci ani recenzi, což je pro mě, po zkušenostech s předchozími firmami, důležitý ukazatel.

Dřív jsem to neřešil, ale byl jsem vyškolen, takže nyní vždy využiji fenoménu dnešní doby, nezávislosti internetu a názoru ostatních. Musím potvrdit, že jejich práce je opravdu dobrá. Předtím se nám stalo, že nám zaměstnanci jiných firem poškrábali sklo, když sundávali polep z oken.

I od zaměstnanců z A SERVISU jsem tuto činnost požadovali, protože vždy jednou za čas měníme polepy s nabídkou jídel a je třeba ty staré odstranit. Jediná firma, která zvládla odstranit polepy bez toho, aby nám dodřeli skla, byl A SERVIS L. Všechny ostatní firmy po sobě nechaly rýhy na skle, což o nějaké profesionalitě nevypovídá.

Pracovníci firmy umyli okna velmi dobře, nezapomněli ani na rámy a parapety, jak se často stávalo jiným firmám a uklidili po své práci. Nikde se během práce nezdržovali a všechno proběhlo hladce, takže jsme s mytím oken od A SERVISU velmi spokojení a doporučujeme je i ostatním.

Výškové mytí oken. Výškové práce čištění fasád

Potřeboval jsem výpomoc kvalitní firmy zabývající se mytím oken ve výškách. Mám neskutečný strach z výšek a umytí mých oken v druhém patře je nepředstavitelný výkon. Kamarád mi poradil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Interno con divano e finestre

Ta na svých internetových stránkách nabízí výškové práce mytí oken s kvalitní a bezpečnou technikou, tak jsem je okamžitě kontaktoval. Přijeli dva muži, kteří řekli, že nebudou moci vtěsnat vysokozdvižnou techniku do prostoru, který je u oken, jelikož je technika větší. Nabídli mi ale řešení, že vše zajistí z lana.

Kvalitně a velmi profesionálně mi moje okna umyli. Pro dlouhotrvající lesk a čistotu doleštili okna bez leštidel. Nevím, co bych bez nich dělal, takže jsem se s pány domluvil na dalším mytí oken, které jsme nastavili na přesná data. Ve velkém městě je opravdu problém udržet okna čistá. Já se svojí hrůzou, že bych měl mýt okna tak vysoko, dlouhodobou spolupráci uvítal. Dokonce jsem se na příště domluvil, že není třeba, abych byl s nimi při jejich práci.

A SERVIS garantuje za své zaměstnance, protože nezaměstnávají neznámé a brigádní pracovníky. Vzhledem k mému drahému zařízení tuto garanci uvítám.