Finanční rezerva pro „Strýčka příhodu“

Ty tam jsou doby, kdy si lidé museli nejprve našetřit, pokud si chtěli něco nového pořídit. Tímto způsobem financování byla proslulá zejména totalitní léta, kdy způsobů, jak přijít k penězům, nebylo mnoho. A tak se stávalo, že člověk šetřil půl svého života na nový automobil, aby si ho nakonec nekoupil, protože jeho cena v průběhu třiceti let spoření stoupla o třetinu.

Pachuť věčných pořadníků a nenaplněných přání zůstává v paměti mnohých dodnes. Naštěstí je dnes všechno jinak. I úplně běžný smrtelník může dosáhnout na vlastní dům, nové auto, dovolenou v Karibiku a slušný život plný zábavy, a to bez nutnosti vykrást banku.

 

Mějte peníze po ruce

Samotné finanční ústavy vycházejí klientům vstříc a podporují je v praktikách, jak efektivně skloubit vlastní cash flow s fiktivními úvěrovými penězi. Řídit vlastní finance pomocí střednědobých úvěrů se stalo nejen módní, ale i praktické. Dostatek hotovosti kdykoliv po ruce je příjemným prostředkem, který dokáže divy.

Spokojená rodina, natěšená manželka, chvíle klidu a pohody. Takto působí dostatek peněz na nejbližší okolí. Kdo by nechtěl být „ve vatě“ a neřešit, jestli mu do výplaty stovka chybí nebo přebývá. Pokud člověk má finanční rezervu, cítí se jistější a má větší sebevědomí. Je víc v pohodě a nebojí se budoucnosti.

 

Buďte v pohodě

Požádat o půjčku může každý zaměstnanec, živnostník nebo důchodce, který má prokazatelný příjem minimálně 10 tisíc korun a není proti němu vedena insolvence nebo exekuce. Pomocí online kalkulačky si může předem spočítat splátky, úroky i RPSN a poté jen vyplní interaktivní formulář s poptávkou.

Půjčka šitá na míru uspokojí veškeré představy o disponibilním zůstatku, co utvoří dostatečnou finanční rezervu k pohodlnému životu. Nebojte se o ni požádat!