Zásnuby dřeva a kůže – dokonalá harmonie i symbol luxusu

Dřevo a kůže se k sobě vzhledem ke své přírodní povaze výborně hodí. Přirozený a jedinečný design si ale žádá více, než jen průmyslově vydělanou lesklou hovězí kůži. Výrobky z koziny se srstí i bez ní na sebe vždy strhnou veškerou pozornost a snadno se stanou dominantou interiéru.

Moderní kožené zboží je často kombinováno s chromovými nebo plastovými prvky. Ty ale jedinečný vzhled a strukturu kůže spíš potlačují. V e-shopu www.silugo.cz se rozhodli nabízet výrobky v mnohem tradičnějším a stylovějším duchu.

 

Masivní nábytek v animalistickém stylu

Kůže se drží na vrcholu žebříčku oblíbenosti už velmi dlouho. My vám ji ale chceme představit jinak, než ji nejspíš znáte. Líbil by se vám nábytek z teaku a jeho čisté linie zkombinované s nevšedním efektem jemné kozí kůže s hebkou srstí? A co takhle nábytek z masivu doplněný elegantními lesklými křivkami pečlivě zpracované kůže?

Můžete mít obojí a to s důrazem na kvalitní materiály. Designový nábytek s lacinou ekokůží, okolo kterého musíte chodit po špičkách, tady rozhodně nenajdete. Všechny výrobky od Silugo jsou určeny k pravidelnému a plnohodnotnému používání. Můžete je použít jako dominantu ložnice, obývacího pokoje ale i kanceláře. Šéf s lehce animalistickými sklony působí podvědomě silněji a zásadověji. Ženy zase svou láskou ke kůži dávají najevo, že rozhodně nepatří mezi ty snadno ovlivnitelné cizími názory.

Kožené zboží je pevné a odolné a stejnými vlastnostmi se může chlubit i nábytek z teaku a nábytek z masivu. Na výrobky z e-shopu Silugo je podle možností kromě čerstvě vytěženého teakového dřeva používáno  také dřevo recyklované. To snižuje ekologickou stopu celé výroby a finální produkty činí o něco dostupnějšími.

Pokud ještě stále váháte, připomeňte si, že kožený nábytek je také vhodný pro alergiky. Nedrží se v něm prach a lehce se čistí. Pravá kůže je také velmi bezpečná – díky své odolnosti proti ohni. Můžete na ní s klidem típnout cigaretu a ani to nepoznáte. Zapojte tedy při zařizování svého interiéru nejenom rozum ale i srdce a vyberte si, která dřevěná stolička či taburet s koženými prvky by udělala radost právě vám.