Fitness trénink a funkční trénink v Zone4you – vysněná postava již brzy!

Fitness trénink

Oblíbenost posilování

Mezi nejoblíbenější sporty dnešní doby patří bezesporu fitness a posilování. Zone4you je fitness a wellness klub v Brně, který nabízí kvalitní a moderní stroje, které můžete využít ke kardio, ale i silovému tréninku.

 

Rozmanitá nabídka strojů

V nabídce strojů nechybí běhací pásy, ellipticaly a cross-trainery, rotopedy a steppery, veslařské trenažéry, spinningová kola a také oblíbený přístroj TreadClimber, který je spojením pásu a stepperu.

 

Kombinace posilování a výživy

Pokud jste ve fitness centru poprvé, tak se můžete obrátit i na osobního trenéra. Ten vám poradí nejen s vašim fitness cvičebním plánem, ale zároveň také s vhodným jídelníčkem. Díky tomuto komplexnímu programu budete brzy ve skvělé kondici.

Funkční trénink

V klubu Zone4you nechybí ani funkční trénink, který vás bude bavit. Vyzkoušet tak můžete množství různých lekcí a cvičebních programů.

 

Co je to funkční trénink

Funkční trénink je cvičení, které využívá pohyby, popřípadě cvičební pomůcky, které napodobují pohyb, který lze dělat i doma. Například může simulovat chůzi do schodů, sedání na židli nebo třeba nošení nákupu. Ve výsledku však cvičíte s vhodnými pomůckami, posilujete velké množství svalů a také se u toho bavíte.

 

Výhody tréninku

Velkou výhodou funkčního tréninku je také to, že propojuje rehabilitaci, cvičení a posilování. Trénink je vhodný i pro začátečníky. Můžete tak protáhnout celé tělo, zvýšit stabilitu svého těla, zlepšit svou kondici a také zlepšit držení těla.

 

Co posilujete

Díky tomuto tréninku posilujete i velké skupiny svalů. Například břišní nebo zádové svalstvo. U funkčního tréninku se také zaměříte na svaly, které běžně při cvičení na strojích, můžete zanedbávat nebo nemáte takovou možnost tyto svaly protáhnout a posílit.

 

Pomůcky

Mezi nejčastější pomůcky k funkčnímu tréninku patří činky, medicinbaly, ale také třeba různé vibrační stroje, balanční desky nebo závěsné systémy.