Flanelové nebo krepové povlečení

Jakému povlečení dáváte jako zákazník přednost? Dáváte hodně na reklamu nebo se rozhodujete podle ceny? Znáte opravdové přednosti jednotlivých materiálů nebo je vám to všechno úplně jedno? V případě, že patříte do skupiny zákazníků, kteří hledí na kvalitu zakupovaného zboží, určitě se zaměřte na tento článek, kde si prozradíme jaké hlavní výhody má povlečení flanel a povlečení krep.

 

Flanelové povlečení a jeho postradatelnost?

Povlečení flanel je v posledních letech hodně opomíjen a to z důvodu, že se na trhu objevuje povlečení z mikrovláken. Flanelové povlečení však má velice velký objem a oproti modernějším materiálům působí tento vzduch mezi jednotlivými vlákny jako dokonalá izolace. Je tedy mnohem hřejivější.

Hodí se zejména do chladnějších období nebo pro lidi, kteří mají rádi ve své posteli příjemné teplo. Flanelové povlečení má další nespornou výhody v savosti. Pohlcuje vlhkost, proto ho ocení všichni, co se v noci hodně potí.

 

Povlečení krepové

Povlečení krepové je stylové a navíc se dá sehnat takřka u všech prodejců ložního prádla. Díky svým specifickým vlastnostem se vůbec nemačká a dokonce není třeba ho žehlit. Postačí ho pouze vyprat, usušit a ihned ho můžete natáhnout na vaší postel. Tento typ povlečení vám tak ušetří nemalé množství energie i času. Krepové povlečení navíc skvěle saje a je prodyšné.

 

zsldoy

Levná prostěradla

Pokud hledáte levná prostěradla s dostatečnou gramáží a barevnou stálostí, kterou si udrží i po několika vypráních, určitě se obraťte na značku BedStyle, která je ve své cenové kategorii nejlepší volbou. Prostěradla jsou stejně důležitá, jako celá postel, rošt, peřina, polštář nebo matrace. V případě, že jste se snažili při zařizování ložnice o co nejlepší efekt, určitě si ho nekazte nekvalitním prostěradlem a zakupte si BedStyle.