Nejlepší kubánské rumy na váš stůl

Kubánské rumy po právu patří mezi ty nejlepší na světě. Jejich příjemná chuť a znamenitá vůně se rozplyne ve vašich ústech a zanechá v nich nesmazatelnou stopu originality. A co když se vás zeptáme, jestli se takový kubánský nápoj dokážete vybrat. Na trhu se jich nachází stovky, ovšem dávejte si pozor existuje i spousta výrobců, kteří těží jen ze zvučného jména s příslibem kubánského opojení. Právě z těchto důvodů je vhodné sledovat internetový portál winhouse, kde se o rumech tohoto typu dozvíte úplně vše. Podívejte se sami na nejžádanější rumy v eshopu a udělejte si radost nákupem kvalitního rumu, který dokáže pohladit i po duši. Všechny značky mají důkladně vytříbenou a zároveň vyváženou chuť. Na světě nenaleznete dva stejně chutnající rumy, můžete tak neustále objevovat.

 

S čím rum kombinovat

V této otázce vám nikdo neposkytne přímou odpověď. Z rumu se dá připravit na tisíce nejrůznějších koktejlů od jednoduchých až po ty nejnáročnější. Rum se dá kombinovat jak s džusy, likéry, ovocnými šťávami, limonádami, mlékem, smetanou.

th_199_eshop3_88x400

Možná v průběhu čtení tohoto článku vznikl zcela nový drink, ovšem do těchto koktejlů se dávají spíše levnější značky, kvalitní kubánská tekutina jako rum legendario si vychutnejte v čisté podobě.

 

Rum Diplomatico je nejžádanějším nápojem

th_55o_eshop3_220x399Rum Diplomatico patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu. V letech 2008 se na prestižní soutěži zhostil prvenství v ocenění rumů zrajících 9 – 15 let. Jedná se o venezuelský rum tmavší barvy bezkonkurenčních kvalit.

Slévá se do sudů po bourbonu, čímž získává dokonale harmonickou chuť a lahodné aroma jemného nápoje bez jakékoliv nepříjemné odezvy v hrdle. Možná vás až překvapí svou lehce nasládlou až ovocnou chutí, vyzkoušejte ho i vy a objednejte si ho na portálu winehouse ještě dnes.