Flexibilní bydlení

Řešíte neustále málo místa? Máte malý byt, nebo bydlíte v jednom pokoji? Pořiďte si do domácnosti užitečný nábytek, který má více použití. Pohlížejte na nábytek kreativně a kupte si jen to, co budete opravdu používat.

Rozkládací pohovka, nebo postel, která se dá proměnit na pohodlné posezení díky velkým polštářům a bude vypadat upraveně, když Vás navštíví přátelé. Polštáře můžete použít k usazení návštěvy na zem a snadno vyměníte potah dle nálady. Stolek s kolečky odsunete snadno, kdykoliv bude potřeba více prostoru. Kolečka totiž přiděláte velmi jednoduše k nožkám stolku.

Využijte celou plochu stěny, až ke stropu. Velká skříň, nebo policový systém, který pojme Vaše oblečení a do krabic, či boxů schováte Vaše osobní věci a knihy, které mají zůstat návštěvě skryty.

Dobré osvětlení, na čtení i rukodělné práce je základ. Skvěle Vám poslouží lampa na klips, kterou snadno přesunete a připnete za okraj police, nebo postele. Místo nočního stolku Vám dobře poslouží police nad hlavou lůžka, jen pozor na výšku umístění. Využijte chytře každý metr své domácnosti.

Sezónní oblečení, nebo náhradní přikrývky uschováte do šuplíku pod postelí, nebo do úložného prostoru v pohovce. Malý prostor můžete vyřešit víceúčelovým nábytkem, vždy však myslete na svoje pohodlí!