Porovnejme výhody přístřešku pro auta a klasické garáže?

Klasická zděná garáž rozprostírající se v nevzhledném řadovém modelu na okraji města je typickou ukázkou totalitního režimu. V tehdejších letech už moc dobře věděli a znaly důsledky podceňování ochrany vozidla před klimatickými vlivy. Aktuálně celkem nevyhovují forma parkování daleko od bydliště je postupně nahrazována moderním řešením.

Přístřešky pro auta na první pohled působí jako levná náhražka tradičního garážového stání, ovšem opak je pravdou. Dokonce dokáže ve své jednoduchosti předložit i celou řadu bezesporu zajímavých výhod. Hned máme několik důvodů navíc k úspoře a ke zbudování optimálního zázemí pro vaše motorové vozidlo přímo na vašem pozemku.

 

Výhody zděné garáže

Zděná garáž je i v aktuální době silným symbolem důsledné ochrany motorového vozidla před negativně působícími vnějšími vlivy. Zamčená vrata přece jen mnohem lépe odradí od případného vandalství, což ocení především majitelé vozidla bez sjednané doložky k povinnému ručení.

Garáž sice dokáže poskytnout skvělý prostor pro pravidelné parkování a navíc chránit před vznikem koroze, ovšem za jasných podmínek. Je nutné vytvořit dostatečné odvětrávání a udržet vlhkost vzduchu v optimálních hodnotách. S tím samozřejmě souvisí i dobře promyšlený systém vytápění. V jednoduchosti je zapotřebí nastolit přívětivé klimatické podmínky, kde se nebudou tvořit nežádoucí plísně.

 

Výhody přístřešku pro auta

Přístřešky pro auta jsou od dodržování pravidel osvobozené. Otevřené stěny a maximální prodyšnost poskytuje vozu skvělý opěrný bod bez jakéhokoliv postranního rizika. Kromě toho se jedná o výrazně snadnější variantu. Celá kompletace vám nezabere více jak jeden den. Samozřejmě vždy záleží na propracovanosti daného projektu. Další nespornou výhodou je nižší cena a navíc není třeba takovou stavbu ohlašovat na stavební úřad. Při stěhování si přístřešek na auto jednoduše vezmete sebou. Proč se tedy nakonec nerozhodnout pro levnější a výhodnější způsob zajištění ochrany.

Podívejte se na zajímavou nabídku společnosti Hobbytec a dejte přednost modernímu řešení.