Follia Intimo – skutečný luxus od české značky

Také si rády uděláte při spánku pohodlí a zároveň chcete vypadat skvěle a svůdně za všech okolností? Český výrobce luxusních košilek a sexy spodního prádla Folia Intimo vám velmi dobře rozumí. V jeho kolekcích se odráží jedinečnost ženské krásy, aniž by byla potlačena praktičnost a pohodlnost.

První kroky značky Folia Intimo se datují již od roky 1997. Od prvních nesmělých pokusů však uběhla již dlouhá doba a dnes je většina kolekcí vyráběna s důrazem na komfortní nošení, které zároveň lahodí oku. Nosným materiálem je v rukou návrhářů jemný micromodal zdobený elastickou krajkou, velmi příjemnou na dotek.

 

Zahalte se do svůdného pohodlí s Folia Intimo

Všechny materiály pocházejí z kolébky trendové módy – Itálie, případně z šarmantní Francie nebo kvalitou proslulého Německa. Rafinované střihy působí díky kombinaci materiálů luxusně, a zároveň se doopravdy příjemně nosí. Jejich velkou výhodou je také kvalitní zpracování, díky němuž potěší košilky nebo svůdný set značky Folia Intimo v dárkovém papíru opravdu každou ženu.

Vyberte si svůj materiál

Nechte se okouzlit příjemným dotekem na kůži, který jde ruku v ruce s pohodlím a krásou. Pojďte se podívat, jaké materiály vám značka Folia Intimo nabízí.

• Micromodal je ve světě módy známý pro svou jedinečnou jemnost, pohodlnost a lehkost. Právě díky němu vznikají luxusní noční košilky vznášející se jako pírko.

• Elastický satén patří k nejoblíbenějším materiálům. Je pohodlnější a tvárnější, než jeho známější bratříček.

• Microsatén potěší jemností a lehkostí, která však neztrácí nic z unikátních vlastností běžného saténu.

• Jacquard známější pod počeštěným označením žakár je druhem potisku a saténu. Vzorování je však dosaženo mnohem kvalitnější a trvanlivějším tkaním přímo do látky. • Hedvábí v kolekcích Folia Intimo je pravé od těch nejlepších výrobců v Evropě. V zimě hřeje, a v létě chladí, takže se stane vaším oblíbeným společníkem po celý rok.

Už víte, který materiál bude tím pravým přesně pro vás? Pokochejte se jednotlivými modely v e-shopu Moda-pradlo.cz a vyberte si podle své chuti a vkusu. Je to opravdu snadné – uvidíte.