Jak vybrat vhodné spodní prádlo na sport, ples i běžné nošení

Nosíte stále stejný typ podprsenek a kalhotek bez ohledu na to, kam se chystáte? To samozřejmě můžete, ale přece jenom… Sport totiž vyžaduje zcela jiné spodní prádlo, než je tomu v případě plesů a společenských událostí. Vhodné spodní prádlo má navíc zásadní vliv na náš pocit, takže si zaslouží trochu více pozornosti.

Jaké volit spodní prádlo podle konkrétní situace? Přečtěte si následující tipy, které jistě napomohou vašemu lepšímu pocitu při každé situaci a usnadní vám výběr spodního prádla na www.moje-pradlo.cz.

 

1. Pohodlné a stylové spodní prádlo na běžné nošení

Outfity určené do práce, do školy či na běžné nošení skýtají nejméně omezení a naopak nabízí nejvíce možností. Zde záleží na vašich preferencích, zda dáte přednost klasickým kalhotkám, nebo tangům, stejně jako si můžete vzít jednoduchou podprsenku bez kostic, nebo elegantní push-up podprsenku.

Přece jenom se však vyplatí jistá obezřetnost, zejména v případě průhledných halenek, přiléhavých pouzdrových sukní nebo topů s odhalenými zády. I v rámci každodenních outfitů by mělo spodní prádlo zůstat zcela ukryto zrakům kolemjdoucích. I přesto si však můžete udělat radost nějakým luxusním modelem s nádhernou krajkou, nebo naopak v nějakém nezvyklém barevném provedení.

 

2. Nenápadné a luxusní spodní prádlo na společenské události

Zvláštní události si žádají speciální přípravu i při výběru spodního prádla. Přiléhavé společenské šaty v každém případě vyžadují bezešvé spodní prádlo, které nebude vytvářet nevzhledné faldy. Stejně tak nejsou žádoucí lezoucí ramínka od podprsenky, proto se vyplatí investovat do podprsenky bez ramínek.

Ať už však pod společenské šaty potřebujete jakékoli spodní prádlo, vždy si ho ještě s předstihem před samotnou událostí vše vyzkoušejte a přesvědčte se o tom, že vše vám sedí, tak jak má.

 

3. Prodyšné a padnoucí spodní prádlo na sport a volný čas

Při sportu a různých volnočasových aktivitách je třeba více než kdy jindy dbát na to, aby prádlo bylo vyrobeno z kvalitních materiálů. Samozřejmostí by tak měly být přírodní materiály, které jsou dostatečně prodyšné. Naproti tomu umělé materiály brání proudění vzduchu, což vyvolává nepříjemné pocity, které při sportu rozhodně nejsou na místě.

Stejně tak je třeba vybírat padnoucí střihy spodního prádla. Každá žena by měla investovat do speciální sportovní podprsenky, která poprsí poskytne dokonalou oporu i při náročnějších aktivitách. Při sportu je naopak vhodné vyhýbat se tangům a podobným typům kalhotek.

Při výběru spodního prádla se vyplatí dát si načas a také se vybavit kalhotkami i podprsenkami na nejrůznější příležitosti, abyste byla za všech okolností připravena a žádná situace vás nezaskočila!