Intimní hygiena je nezbytná! Jaké přípravky používat?

Hygienu intimních partií rozhodně nelze zanedbávat. Je důležitá pro muže, ale především pro ženy. Intimní partie jsou totiž velice citlivé a proto i náchylné ke vzniku onemocnění nebo jiných problémů. Právě z tohoto důvodu je nutné intimní hygienu provádět pravidelně a především pečlivě. Jaké přípravky jsou pro intimní hygienu vhodné?

 

Pozor si musíte dát především na složení

Při volbě kosmetických přípravků pro intimní hygienu je nutné přemýšlet. Rozhodně zapomeňte na to, že budete používat klasické mýdlo nebo třeba sprchový gel. Tím si můžete způsobit jedině problémy. Pro intimní hygienu je nutné volit k tomu určené přípravky, které mají k citlivé pokožce intimních partií uzpůsobené složení. Ideální je v tomto ohledu přírodní kosmetika. Ta totiž neobsahuje chemické látky, které by mohly pokožku podráždit. Její obsah tvoří přírodní látky, které jsou pro pokožku a vlastně celé tělo přirozené a tak mohou nabídnout i vyšší efektivitu.

 

Jaké přípravky je vhodné používat?

Intimní hygienu je nutné provádět minimálně třikrát týdně. Nezbytným přípravkem pro provádění intimní hygieny je mycí gel. Ten je možné mít v mnoha různých podobách. Vhodný je například intimní mycí gel Gynea od Cattier, který obsahuje bio extrakt z květů měsíčku, bio éterický olej geránium a bio extrakt z chrpy. Gel tak zklidňuje a efektivně chrání před infekcemi a podrážděním. Oblíbený je i Gel pro intimní hygienu Intimaid s mátou, který právě hlavně díky obsahu mentolu zanechává příjemný pocit svěžesti a čistoty. Používat samozřejmě můžete i speciální mýdla, vlhčené ubrousky nebo sprchové gely. Pozor si vždy ale dejte na to, aby se jednalo skutečně o přípravek určený k intimní hygieně. Přírodní kosmetika pro intimní hygienu je skvělá volba, na to nezapomínejte!

 

 

Zajímavou nabídku přírodní kosmetiky za příjemnou cenu najdete na www.biooo.cz