Golfové Cart bagy

Na trhu existuje mnoho druhů golfových bagů. Tím nejrozšířenějším typem je však golfový cart bag. Tento typ využije golfista začátečník i ostřílený hráč. Pojďme se na oblíbený model golfového bagu podívat podrobněji.

Golfový bag na vozík

Golfový bag na vozík je profesionální cestovní taška pro vaše golfové vybavení. Tento model se vyznačuje maximální vybaveností. Jak je obvyklé, má velké množství kapes na vše potřebné, co s sebou na golfovém hřišti potřebujete, 14-ti dílný organizér na golfové hole, který je ochrání od oťukávání a cinkání, držák na deštník, míčky i týčka i speciální karabiny na přichycení ručníku nebo čehokoliv, co si s sebou většinou berete.

Velkou výhodou cart bagů je možnost umístit je na golfový vozík. Díky tomu se eliminuje nutnost nošení těžkého bagu na zádech. Cart bag vám propůjčuje pohodlí a dokonalý komfort při připevňování i hledání věcí uvnitř bagu. Vše má své místo a pořádek. Pokud se svým vozíkem zastavíte, cart bag můžete pohodlně odejmout z vozíku a položit jej na jeho ploché dno, díky kterému vozík pevně stojí na zemi.

Kvalitní značky golfových bagů na vozík

Při výběru golfového cartbagu si dejte pozor na značku bagu. Ne všechny, které cartbagy nabízí, jsou kvalitní. Mezi světově známé značky, které nabízí bagy z kvalitních materiálů s

praktickým provedením se řadí značky TaylorMade, Callaway, BigMax, Mizuno nebo Ping ci Motocaddy. Tyto značky zajišťují vysokou trvanlivost, odolnost i nízkou hmotnost bagů na vozík.

Jak si vybrat golfový bag na vozík

Mezi mnoha značkami golfového vybavení je mnohdy složité se vyznat. Liší se materiálem, váhou, tvarem i koncepcí. Jak tedy vybrat ten správný bag na vozík, který vám bude perfektně sloužit a splní veškerá vaše očekávání?

Při výběru toho pravého bagu si nejdříve ujasněte, jak velký bag potřebujete. Přejete si mít na golfovém hřišti mnoho věcí s sebou? Pak si vyberte takový bag, který má mnoho postranních komor. Takovýmto bagem je Titleist Midsize Staff Cart Bag nebo Motocaddy Cart Bag Pro Series. Důležitým faktorem je i nepromokavost, díky níž je vaše golfové vybavení v suchu a ochráněné. Oblíbeným nepromokavým golfovým bagem na vozík je Taylormade Waterproof Cart Bag.

Výběr bagů na vozík je opravdu široký. I vy si jistě zvolíte takový, který je praktický, stylový a kvalitní.