Masivní dřevěné postele

Spánek je základní lidská potřeba, bez které nelze žít. Kvalitní spánek je potom velmi důležitý z hlediska regenerace našeho organismu. To, jak spíme nebo nespíme, se promítá do našeho celkového zdravotního stavu i do nálady. Nedostatek spánku způsobuje depresi, úzkost, bolest hlavy, cítíme se unaveně, utlumeně, nesoustředěně, podrážděně. Nejpodstatnější na spánku je samozřejmě kvalitní postel s matrací, která zajistí, že si tělo přes noc odpočine a ráno se probudí svěží, plné energie, bez bolesti zad nebo za krkem. Málokdo si uvědomuje, že na posteli trávíme zdaleka nejvíc času, téměř jednu třetinu života, proto je třeba, aby tento čas byl co nejlépe, nejefektivněji a nejpohodlněji využit. Dopřejte tedy Vašemu tělu kvalitu v podobě matrace uložené do dřevěné postele z masivu a této investice nebudete litovat.

Jak už sám název napovídá, jedná se o postele masivní s robustní konstrukcí, stálostí materiálu a velkou stabilitou. Tomu odpovídá i kvalita a provedení použitého, nejčastěji bukového, dřeva a také odolnost všech spojů a povrchové úpravy, jakými jsou vosk, lak či olej. Velký důraz je kladen na zdravotní nezávadnost.

Postel musí zajistit klidný, pohodlný a zdravý spánek po každou noc, což zahrnuje mnoho faktorů. Kvalitu spánku ovlivňují rozměry postele, její výška i možnosti polohování. Z části nás ovlivňuje i samotný vzhled postele a její designové zpracování.Postele z masivu jsou charakteristické vysokou kvalitou řemeslného zpracování.Jejich oblíbenost roste ale také proto, že přírodní materiály jsou dnes nedílnou součástí moderních interiérů. Tento kus nábytku v sobě snoubí eleganci i praktičnost v podobě kvalitního a pohodlného spaní a každé místnosti dodá jedinečné kouzlo.

Na výběr jsou také manželské postele z masivu s úložným prostorem v různé řadě odstínů moření i v různých velikostech. Podle Vašeho přání je lze zhotovit i v atypických rozměrech. Dopřejte si jedinečný kus přírody v atraktivním designu.

Nezapomeňte také na kvalitní ortopedickou matraci z líné paměťové pěny, která zaručí maximální hygienu lůžka, perfektní prodyšnost, poskytne dokonalý odpočinek tělu i mysli a uleví od bolesti kloubů a bederní i krční páteře.

K posteli si můžete dokoupit noční stolky, skříně, komody, úložné prostory, které se k nim krásně hodí a utvoří s nimi jedinečný pokojový komplet.