Halenky od Modestia s.r.o. rozhodně stojí za to!

Halenka by rozhodně měla být v šatníku každé ženy. Vždyť halenka je krásný kousek oblečení, který se dá nosit kamkoliv. V krásné halence můžete vyrazit do zaměstnání, na večírek nebo i do divadla. Není ovšem halenka jako halenka. Některé mohou nabídnout krásnější vzory, rafinovanější střihy, vyšší kvalitu i lepší cenu. Řeč je o halenkách od české společnosti Modestia. Zalíbí se i vám?

 

 

 

Vynikají kvalitou provedení

Modestia s.r.o. je tradiční česká firma, která se zaměřuje na výrobu a prodej dámského úpletového oblečení, které si sama vyrábí. Módní oblečení šijí české švadleny, které nejlépe vědí, co českým ženám sluší. Modestia s.r.o. pro výrobu oblečení používá výhradně kvalitní látky, které dováží z Itálie, Španělska a také z Polska. V nabídce tak objevíte výhradně kvalitní oblečení, které potěší i rafinovanými střihy a zajímavými motivy.

    

Halenky v trendy variacích

Velkou část sortimentu tvoří právě halenky, které Modestia s.r.o. nabízí v rozličných variacích, takže si rozhodně vybere každá z vás. V nabídce jsou halenky bez rukávu, s krátkým, ¾ i dlouhým rukávem. Vybírat je možné z desítek modelů. V nabídce jsou klasické halenky volného střihu, halenky na tělo nebo i speciální zeštíhlující halenky, které hravě schovají i nějaké to kilo navíc. Modely přinášejí stylové kombinace barev i trendy motivy.  Vybírat můžete halenky s geometrickými vzory, s abstraktními obrazci, zvířecími motivy nebo i super moderní halenky s květinovým potiskem. To už záleží výhradně na vás.

              

 

Modestia s.r.o. nabízí více

Kromě halenek nabízí Modestia s.r.o. i mnoho dalších kousků oblečení. Jsou to například tuniky, saka, kabátky, legíny, trička, šaty, šatové sukně a další. Vše v prvotřídní kvalitě a za příjemné ceny.

 

Kompletní nabídku najdete na www.modestia.cz