Vliesové fototapety dodají každému interiéru dokonalost! Jaké vybrat?

Fototapety jsou snadným a poměrně levným způsobem k tomu, jak dodat každému interiéru zajímavý styl. Pokud o nich uvažujete, potom se jistě vydáváte dobrým směrem, protože je to cesta, jak proměnit váš interiér v místo s osobitou atmosférou. A pozor – nyní jsou i v České republice k dostání speciální vliesové fototapety, které přináší zajímavé designy a hlavně – snadnou aplikaci!

 

 

Proč vsadit vliesové fototapety?

Vliesové fototapety mají oproti klasickým hned několik výhod. První a největší z nich je snadná aplikace. Vliesové fototapety nemusíte složitě rovnat a natírat. Stačí, když nanesete lepidlo na zeď a tapetu na něj poté snadno přilepíte. Lepení tapet vám tak zabere jen několik málo minut. Výhodou vliesových je také jejich vysoká odolnost. Dají se také omývat, takže vydrží dlouho krásné. A pozor – pokud vás již motiv omrzí, nebo zjistíte, že na jiném místě by tapeta vypadala lépe, stačí jen tapetu odlepit a přilepit na jiné místo.

      

Výběr z široké palety designů

Vliesové fototapety přinášejí mnoho zajímavých designů, které se hodí do všech interiérů. Nejčastěji jsou to motivy přírodní, jako jsou stromy, ovoce, spadané podzimní listí, pohled na moře a další. Oblíbené jsou potom vliesové tapety s motivem známých moderních i historických budov. Pořídit si můžete například fototapetu s Eiffelovou věží, s nádhernou pláží, s motivem rozkvetlého jarního stromu a další. V nabídce nechybí ani oblíbené tapety s abstraktními vzory, které se nejvíce hodí do moderních interiérů.

     

Variace rozměrů

Obchod fototapeta.cz nabízí tapety v mnoha variacích. Vybírat můžete vliesové fototapety jednodílné až 8 dílné. Volbu máte i v oblasti rozměrů. K dostání jsou tapety o rozměrech 184x250cm i velkoformátové tapety o rozměrech 368x254cm.

Nabídku najdete na www.fototapeta.cz