Hledáte spolehlivý diskuzní systém? Dexon umí pracovat rychle a bez drátů

Každý, kdo chtěl až doposud získat spolehlivé mikrofony pro diskuzi, se musel zaobírat nezbytným drátováním. Díky diskuznímu systému Dexon WA 510RC je však tohle vše už minulostí. Díky jeho bezdrátovému provedení mikrofony zkrátka „rozhodíte“ na stůl, kde se automaticky sladí a diskuze je jedním tahem plně ozvučena.

 

Diskuzním systém Dexon WA 510RC si zamilujete pro jeho variabilitu a snadné sestavení

WA 510RC je propracovaný diskuzní systém, skládající se z hlavní přijímací stanice a k ní přičleněných osmi stolních bezdrátových mikrofonů fungujících v pásmu UHF. Oceníte na něm  především jeho variabilitu a bleskovou rychlost zprovoznění, a to bez jakékoli kabeláže!

 

Jen dva kroky k plnému ozvučení!

Experti z firmy Dexon jsou si totiž plně vědomi toho, že celá řada aplikací jednoduše diskuzní systém napevno nainstalovat neumožňuje. A každé připojení si navíc žádá odlišnou konfiguraci oproti tomu předcházejícímu. U diskuzního systému Dexon WA 510RC je to ale velice jednoduché. Stačí vám k tomu dva jednoduché kroky:

  • „rozhoďte“ mikrofony na stoly,
  • zprovozněte přijímací stanici.

A to je vlastně vše. Od teď je už jen na vás, zda výstupy mikrofonů napojíte přímo na ozvučení nebo spíše do nahrávacího zařízení. Mimochodem, velmi spolehlivý kousek objevíte v modelu Dexon Conference Recorder, který díky stejnému výrobci k vašemu diskuznímu systému zaručeně sedne.

A to ještě není vše. Diskuzní systém Dexon WA 510RC lze podle potřeby rozšiřovat bez nadsázky až do olbřímích rozměrů. Bez potíží si poradí se 32 přijímači a 256 stolními mikrofony. Žhavou novinkou je pak možnost dokoupení ručního mikrofonu pro dalšího nesedícího řečníka – to kdybyste chtěli oslovit například někoho z publika. Není třeba se bát  problému s naladěním mikrofonů –  celá bezdrátová komunikace je obousměrná a využívá moderního IR přenosu. Jednotlivé mikrofony se tak ladí snadno a rychle. Více se dozvíte a stránkách Dexon.cz.