Hledáte „srouby“? Zapomeňte na Google a hledejte šrouby přímo v TME

Pokud jste až doposud sháněli každý speciálnější šroubek, už nemusíte. Šrouby, především pro elektrotechniku, nabízí TME. Využijete je však i v jiných oblastech. Sortiment je skutečně velký.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. neboli TME – to je dnes synonymum pro jednoho z největších mezinárodních dodavatelů elektronických součástek a polotovarů v oblasti elektrotechniky. Dříve rodinná firma se vypracovala na mezinárodní gigant prodávající ve 150 zemích světa, včetně České republiky. V e-shopu nakoupí profesionálové i amatéři, velké korporace, servisy, soukromníci, kutilové i modeláři. Pro každého z nich jde doslova o ráj, kde lze mimo všemožných elektronických součástek nakoupit i tak důležitou věc, jako je spojovací materiál, tedy přesně ten „sroub“ či ty „srouby“, které tak často hledáme a nikde je nemají. Šroub i šrouby zde rozhodně koupíte přesně podle potřeby, a nejen ty.

 

Šrouby patří mezi mechanické prvky, které zastávají v e-shopu velkou část sortimentu

Firma nabízí šrouby, lícované šrouby, vruty, matice, závitové vložky, podložky, nýty, ale i další více specifické mechanické komponenty, jako třeba vodící lišty a držáky na plošné spoje, různé hydraulické komponenty, kovové a plastové distanční prvky a celou řadu dalších prvků. Toto je však jen malá část nabízeného zboží. TME prodává polovodiče, relé a stykače, transformátory a jádra, vodiče a kabely, optoelektroniku, pasivní součástky, automatizační techniku a mnoho dalších součástek a polotovarů.

 

Netroufáte si vybrat šrouby v e-shopu?

Věřte, že je to snadnější, než když stojíte v oddělení spojovacího materiálu v hobbymarketu. TME.eu má perfektně zpracovány parametry každého výrobku, který prodává, doslova do posledního šroubku. Takže najít vhodné druhy šroubů, jež potřebujete, není vůbec složité. Prostě jen postupně dohledáváte podle známých parametrů a na konci vám „vypadne“ přesně ten šroubek, jenž potřebujete.

Nejvíce zastoupenými šrouby v sortimentu jsou od firem Bossard a Kraftberg. Šrouby, šrouby s okem, závitové tyče, objímky, montážní spojky, sady šroubů, háčky, dorazové šrouby, matice s okem, lifting eye bolts – to vše zahrnuje sortiment tohoto typu spojovacího materiálu. Vybírat si lze též podle typu závitu, stoupání závitu, materiálu, druhu hlavy, druhu drážky v hlavě šroubu, její velikosti i normy (ISO, DIN). Šrouby jsou k dispozici v délkách od 2 do 1000 mm. Takto si snadno dohledáte třeba oblíbený šroub s válcovou hlavou DIN 912 s vnitřním šestihranem.

Šrouby jsou oblíbeným mechanickým typem rozdělávatelného spoje, který má své nezastupitelné místo i v elektronice. A teď už víte, kde šrouby všech typů nejsnadněji nakoupit – ať již je potřebujete na kila či v pár kusech.