42108554 - store, interior, book.

Kompletní úklidový servis zajistí spolehlivá firma. Čištění koberců Brno

Pracuji v knihkupectví, v jednom z obchodních domů v Brně a musím se s vámi podělit o skvělou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. O celou síť našich prodejen se v rámci úklidu stará A SERVIS, strojní čištění koberců Brno. Její pracovníci nám nyní pravidelně myjí výlohy a čistí podlahy i koberce. Dřív nám tyto služby realizovala jiná firma, ale s jejím servisem jsme nebyli vůbec spokojeni. Výlohy bývaly šmouhaté, podlahy i po vyčištění v rozích špinavé a koberce flekaté. A to byla asi poslední kapka. To, že byli nespolehliví co se termínů týče, o tom ani nemluvím.

Od paní ze sousedního obchodu jsem dostala doporučení na A SERVIS. Bylo zrovna po zimě a bylo potřeba vyčistit koberce. Zkusila jsem se na firmu A SERVIS obrátit. S centrálou byla skvělá domluva, sestavili nám finanční návrh přesně na míru a pracovníky nám domluvili po pracovní době, abychom neměli starosti se zavíráním obchodu.

Do týdne pánové přijeli přesně na čas a s veškerým vybavením. Byli velmi ochotní a bylo vidět, že jsou to profesionálové. Vyměřili si plochu koberců, kterou bylo potřeba vyčistit, nachystali potřebné množství chemie a napustili ji do koberců. Chemie Bosch, kterou využívají, je velmi šetrná a kvalitní. Koberce zbaví nejen nečistot, ale i alergenů.

Myslela jsem, že po napuštění chemie koberce vysají, tak jako předešlé firmy a pojedou domů. Proto jsem se divila, když přivezli velký kotoučový stroj a koberce začali tímto strojem čistit. Seznámili mě s tím, že využívají strojovou metodu čištění, a že předešlé firmy zřejmě využívaly metodu extrakční. To způsobovalo fleky na koberci. Kotoučový stroj vytvořil na koberci pěnu, kterou poté vysáli turbo vysavačem. Koberec byl hned po vysátí skoro suchý a krásně měkký.

Výsledek byl opravdu precizní. Pracovníci A SERVISU odvedli skvělou práci. Jinou firmu na úklid našeho obchodu už hledat nebudeme.

Známe řešení na špinavá okna! Mytí a nano impregnace oken

Před nedávnem jsem řešila, co se špinavými okny. Mytí oken mě opravdu moc nebaví a ani na to nemám čas. Bydlím s dětmi v centru města, kde se hodně práší. Okna je tedy nutné mýt častěji, protože jsou vždy již za krátkou dobu opět špinavá. Na internetu jsem našla nano impregnaci oken, která funguje na principu lotosového květu, kdy se voda a veškeré nečistoty shlukují do kuliček, které se pak po zafoukání větru odvalí z okna pryč. Na internetu jsem našla i video a podívala jsem se, jak to vlastně přesně funguje. Bylo to jako kouzlo. Nikdy předtím jsem nic takového neviděla.

Hledala jsem firmu, která tuto nanoimpregnaci aplikuje i u nás v Česku. Není jich mnoho a jako nejlepší se zdála firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, nano impregnace oken Brno, která měla hodně kladných recenzí a spousty ohlasů od spokojených zákazníků.

21132264 - homeworker with rag washing window outdoors

Neváhala jsem a firmu jsem zkontaktovala. Udělali mi cenovou nabídku, domluvili se mnou termín a také mi řekli postup práce pracovníků firmy. V daný termín pak dojeli tři pánové, prošli si byt a ihned se pustili do práce. Nejprve důkladně umyli okna pomocí saponátu s vodou. Poté je setřeli gumovou stěrkou a nechali uschnout. Následně je vyleštili na sucho pouze bavlněnou plenou. Okna se krásně leskla. Prý nepoužívají žádné leštící přípravky. Úplně nakonec aplikovali nanoimpregnaci. Samozřejmě umyli také všechny parapety, kličky i okenní rámy.

Jejich práce proběhla rychle, ale výsledek byl precizní. Nano impregnace funguje skvěle, opravdu nemusím okna vůbec umývat. Už jsou půl roku stále čistá. Firmu A SERVIS tedy vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.