Hudba kolem nás

Hudba má zvláštní moc, dokáže nás uklidnit i osvěžit, rozesmutnit i rozradostnit. Říká se o ní, že je řečí srdce, je totiž všem společná, a to bez ohledu na kulturu. Dnešní technika umožňuje, že se člověk může obklopovat hudbou prakticky nepřetržitě – kdykoli a kdekoli. Dosud žádná civilizace hudbu nevyužívala tak intenzivně, jako právě ta naše současná.

Hudba tvoří nedílnou součást každodenního života řady z nás a rozhodně neslouží jen jako zvuková kulisa – posloucháme ji při cestování, na procházce, při sportu, na nákupu, zkrátka kdekoli. Jen málokdo si ale v současné hektické době najde čas k tomu, aby se posadil do křesla a opravdu v klidu a pohodlí domova si vychutnal poslech své oblíbené desky. Dnešní život je totiž příliš uspěchaný, a tak si žádá sluchátka, kterými si pouštíme do uší oblíbené melodie.

Jestli ale patříte mezi opravdové milovníky hudby, dopřejte si luxusní poslech. K tomu však samozřejmě potřebujete kvalitní zařízení. Důležitou součást hudební poslechové soustavy tvoří bezpochyby reprosystémy. Jedním z nich je i bluetooth reprosystém Orava RP-400, který nepotřebuje žádné kabely. Díky Blutooth technologii, která funguje v dosahu cca 10 m, ho můžete bezdrátově spárovat s telefonem, tabletem či počítačem. Reprosystém je kompatibilní také s iPhonem a iPodem. Co se týče nastavení, vše si jednoduše navolíte na LCD displeji pomocí dálkového ovládání. Přístroj podporuje přehrávání WMA a MP3 a skvěle poslouží i jako rádio. Vyluzuje čistý a dynamický stereo zvuk, který si můžete doladit díky nastavení korekce výšek a basů. Kromě toho, že skvěle hraje, ještě navíc dobře vypadá. Jeho elegantní design krásně zapadne do interiéru vaší domácnosti.

Prodává Orava za 1 669 Kč.

www.orava.eu