I zdravotnické oděvy mohou být hezké, veselé a pestré

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme mohli zdravotnický personál v nemocnicích, zdravotních střediscích i soukromých ordinacích vidět jen v bílých pláštích, blůzách a kalhotách či sukních. Dnes už jsou i zdravotnické oděvy pestré, veselé, barevné, pokud zákazníci chtějí. Krásné a kvalitní najdete např. na webových stránkách medical-uniforms.cz.

 

Pro ženy i muže kvalitní zdravotnické oděvy

Ať už hledáte zdravotní haleny pro zubní lékaře, pro zaměstnance dětského oddělení, pro veterinární lékaře či kohokoli jiného, na medical-uniforms.cz si vyberete jak klasické bílé haleny, tak netradiční pestré. Pacienty určitě potěší barevné zdravotnické oděvy, které v každém případě odlehčují situaci a mnohým zdravotníkům také více sluší.

I bílé jsou ale slušivé a trendy díky propracovaným střihům a kvalitním materiálům. V oblečení se v práci budete cítit maximálně pohodlně, příjemně, budete si své barevné, jednobarevné i bílé zdravotní kousky oblékat rádi. Velmi hezky vypadá např. bílý plášť, u něhož můžete rukávy zahnout a odhalit hezký lem, který tvoří bílá látka s barevným potiskem.

 

Vyberte si z bohaté nabídky

Zdravotnické oblečení od medical-uniforms.cz zahrnuje také rozmanité laboratorní pláště, kalhoty v mnoha barvách i střizích, haleny s dlouhým rukávem, šaty, černé oblečení nebo třeba oblečení pro těhotné ženy. Velmi hezká pro ženy je kolekce Beauty, v níž bude každá zdravotní sestra, lékařka i další zdravotnický personál velmi ustrojený a hezký.

Také pánové si přijdou na své. V nabídce je oblečení v mnoha velikostech, a tak si správný model jistě najdou i muži s výraznými rameny, větším bříškem nebo třeba vyšší postavy.

Nezapomíná se zde ani na kvalitní a pohodlné boty nebo doplňky, jako třeba fonendoskopy, čepice, visačky na ID kartu, bandáže a mnohé jiné. Ostatně podívejte se na medical-uniforms.cz a vyberte si sami.