V soukromé školce Beránek bude vaše dítě naprosto spokojené

Pro děti, ale i pro jejich rodiče, je často zařazení školky do každodenního života ve všední dny poměrně těžké. K tomu, aby se dítě co nejdříve cítilo ve školce zcela volně a spokojeně, může pomoct citlivý a individuální přístup pedagogů i hezké prostředí školky a zajímavý program, který bude vaši ratolest lákat a bavit. Tohle vše nabízí soukromá školka Beránek, kterou najdete kousek od centra Brna u Lužáneckého parku.

 

Školka s mnohaletou tradicí

Soukromá školka a jesle Beránek vznikli již v roce 2006 jako alternativa ke klasickým jeslím a mateřským školám. Osobitým přístupem i nadstandardními službami se odlišují od ostatních, a tak jsou zajímavější jak pro děti, tak pro dospělé. Za šestnáct let svého působení se školka postarala o více než osm set radostných dětí. Líbit se vám jistě bude i to, že v týmu tet – vychovatelek, najdete i zdravotní sestry a sociální pedagožky s mnohaletými zkušenostmi.

Do jesliček jsou přijímány děti již od 6 měsíců věku, do školky pak od 3 let. Pro vaše dítko zajistíte nadstandardní péči po dobu, kdy budete muset být v práci a poskytnete mu stabilní zázemí v kolektivu třeba nejdříve v jesličkách, a pak ve školce. Je jen na vás, ve kterém věku dítko do soukromé školky či jesliček přihlásíte. Na webových stránkách agentura-beranek.cz se můžete podívat na reference rodičů, jejichž děti zde chodili dříve.

Věděli jste, že školkovné můžete uplatnit jako slevu na dani?

 

Voďte děti do školky, jak často potřebujete

Je na vás, zda bude do školky docházet vaše dítě pravidelně ve všechny pracovní dny, nebo se domluvíte jen na některých dnech, příp. zvolíte nepravidelnou docházku. Otvírací doba je od 7:00 hod do 16:30 hod, což vyhovuje většině z nás.

Podívejte se na agentura-beranek.cz, kde najdete bližší informace.