aa

Ideální teplota na pracovišti

Také řešíte ve vašich kancelářských prostorech, prodejnách nebo jiných administrativních budovách kolísající teplotu? Bojujete s ranním chladem a poledním dusnem? Kolísá, tak jako teplota, výkon Vašich zaměstnanců? Nainstalujte si do Vašich prostor centrální klimatizaci. Že to je drahé a neefektivní? Již dávno ne. Stačí se obrátit na specializovanou firmu a snadno se přesvědčíte o opaku.

 

 

 

Klimatizace do všech místností

Jednou takovou společností je jednoznačně KLIMA RAPID s r.o.. Tato společnost je profesionálem v oboru klimatizací s certifikací ISO 14001 a ISO 9001 a dodává komplexní řešení klimatizací do všech prostor. Od poradenské činnosti, přes projekt a realizaci, až po montáž a servis. Nejinak je tomu u centrálních klimatizací, které jsou vhodné především pro kancelářské a administrativní budovy, prodejny, ale taktéž pro větší rodinné domy.

 

aa

 

Na jednu venkovní klimatizační jednotku je možné napojit až 16 vnitřních klimatizačních jednotek a celý systém dle potřeby násobit a kombinovat. Díky tomu máte pod kontrolou teplotu ve všech místnostech a nemůže se stát, že budete chladit nebo vytápět jednotlivé prostory příliš, anebo málo. Centrální klimatizační systémy navíc umožňují jak chladit tak i vytápět, na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch.

Široké možnosti za skvělé ceny

Společnost Klima Rapid se specializuje na prodej klimatizací od předních světových spolehlivých výrobců, mezi které patří značky Daikin, Panasonic a Midea. Tito výrobci se výrobě klimatizací věnují již dlouhodobě a kvalita jejich produktů je prvotřídní. Dále společnost Klima Rapid sama vyrábí vzduchotechnické potrubí, včetně regulačních a koncových prvků. Ve spojení s dlouholetou zkušeností, kvalitou a nadstandardními službami, jsou jejich ceny klimatizací nepřekonatelné.

 

b

 

Pro více informací a kompletní nabídku produktů navštivte internetové stránky klimarapid.cz