S odstraněním plísně efektivně pomůžou solární panely SolarVenti

Pokud máte i vy problémy s vlhkostí, která je přímou příčinou vzniku plísní v interiéru, měly by vás rozhodně zajímat speciální solární panely SolarVenti, které s plísní zatočí jednou provždy. Umí ale mnohem více…

 

 

 

Odstranění plísně a dvě další účinné funkce

Solární panel SolarVenti je speciální zařízení, které umí zajistit zdravé prostředí v každém interiéru. Panely do interiéru přinášejí efektivní větrání, tím zajišťují odstranění plísně a samozřejmě vyhánějí z pokojů i veškerou vlhkost. Jejich výhodou je také neustálý přísun čerstvého vzduchu. Další – třetí funkcí panelů SolarVenti je temperování. Díky této schopnosti panelů SolarVenti můžete výrazně ušetřit i na vytápění. Umí totiž temperovat vzduch až o 40 °C oproti venkovní teplotě. Jak napovídá již název, zdrojem energie pro SolarVenti je sluneční energie, takže jsou i minimálně nákladné na provoz!

Nabízejí variabilní použití

Solární panely SolarVenti lze díky jejich důmyslně propracované konstrukci použít téměř kdekoliv. Své uplatnění najdou kromě domácností a chat také v zimních zahradách a sklepech. Patentované solární panely SolarVenti nabízí na českém trhu společnost SolarAir s.r.o. V nabídce najdete i hybridní model solárního panelu – teplovzdušný solární panel montovaný na zeď nebo střechu SolarVenti SV30 AWX Hybrid, který poskytuje jak teplou vodu, tak i odvhlčování a ventilaci v jednom.

 

Odstranění plísně je se SolarVenti jednodušší, než si myslíte.

 

Více informací najdete na  www.solarventi.cz.