9031

Super zklidňující krém LOCHERBER můžete mít za akční cenu!

Ostré sluníčko už pomalinku ukazuje své ostré paprsky, takže tu začíná vznikat nebezpečí nepříjemných spálenin. Současně se probouzí samozřejmě i příroda a brzy nás tak opět budou otravovat komáři nebo jiný bodavý hmyz. Na spáleniny nebo štípnutí hmyzem přitom existuje účinná pomoc, která má jméno zklidňující krém LOCHERBER. Umí ještě mnohem více…

 

 

 

 

Přírodní složení jako záruka okamžité úlevy

Zklidňující krém LOCHERBER obsahuje výtažky hned z několika léčivých bylin. Jejich kombinace je zárukou, že má krém LOCHERBER velmi příznivé účinky na lidskou pokožku. V krému jsou výtažky z Aloe vera, listnatce ostnitého, akácie, obsahuje také esenciální olej z heřmánku, levandule, pelargónie, mateřídoušky, hřebíček koření, jírovec a heřmánek a dalších. Krém LOCHERBER také obsahuje přírodní výtažek z ořechu Kukui, především díky němu krém napomáhá rychlému hojení a efektivně zabraňuje vzniku zánětlivému procesu.

 

9031

 

Kdy  LOCHERBER spolehlivě pomůže?

Krém LOCHERBER bude v létě vaším účinným pomocníkem. Krém téměř okamžitě zklidňuje pokožku spálenou od sluníčka. Výborně tiší i svědění po bodnutí hmyzem. Využít ho také můžete na léčbu drobných popálenin. Vždy funguje velmi spolehlivě. Krém díky svému složení pokožku efektivně hydratuje, zmírňuje zarudnutí a má osvěžující a především silné léčivé účinky.

Pozor: speciální cena!

Na zklidňující krém LOCHERBER se v současné době vztahuje akční cena. Můžete ho mít již za 180Kč! Akce ovšem nebude trvat věčně, tak neváhejte.

 

Nabídku najdete na www.bellitia.cz