3341

Krejčovské panny je možné mít v několika provedeních

Nezáleží na tom, jestli šijete modely doma nebo jestli jste majitelem či majitelkou krejčovského salonu. Pokud chcete ušít kvalitní model, musíte k tomu mít i kvalitní vybavení. Nezbytou součástí každého salonu ale i domácího šicí dílny jsou krejčovské panny. Jedině na nich můžete vidět, jak bude model vypadat. Máme pro vás tip, kde sehnat různé druhy krejčovských pan za velmi příjemné ceny…

 

 

 

Mnoho různých variací

Krejčovské panny jsou k dostání v mnoha různých provedeních. Doma ale i ve vašem podniku můžete mít klasické krejčovské panny, vyšívací panny nebo třeba i panny určené výhradně k aranžování. Dle druhu můžete vybírat dětské, pánské nebo dámské panny a samozřejmě můžete vybírat také podle velikosti.


3341                                 6014

Vše na jednom místě

Krejčovské panny ve výše zmíněném provedení najdete na jednom místě – v nabídce specializovaného internetového obchodu sici-centrum.cz. V obchodě najdete různé druhy krejčovských pan, takže si stačí vlastně jen vybrat. Pokud se rozhodnete pro nákup více kusů, myslete na to, aby byla vaše dílna vybavena stejným typem pan. Jinak můžou nastat nemilé problémy.


3                           4


Příjemné ceny zaručeny

Kromě bohaté nabídky se můžete těšit také na velmi příjemné ceny. Krejčovské panny jsou totiž v obchodě sici-centrum.cz k dostání za opravdu nízké ceny, které jinde budete hledat jen velmi těžko. Připraveny jsou i různé slevové akce.

 

Kompletní nabídku najdete na www.sici-centrum.cz