iPhone – unikátně a chytře!

Vlastníte iPhone a chtěli byste ho mít úplně dokonalý? Tak teď máte příležitost! Kvůli všem zájemcům o nejmodernější novinky jsme navštívili „The iPhone“ servis v Praze, v Ječné 22.  Naprosto jsme podlehli nejen nadstandardnímu servisu, ale hlavně možnostem volby unikátního designu.

 

 

 

 

Novinka – unikátní design

Jako jedni z mála v Evropě a jediní v ČR zde designují iPhone různými styly. Co to znamená?  Že si můžete nechat změnit barvu skla z černé na bílou, ale i na kteroukoliv z dalších patnácti barev nebo si můžete nechat přemontovat svůj iPhone do kovu, kůže, dřeva… Nově váš iPhone bude ladit třeba s vaším oblekem nebo autem. Požadujete neobvyklou barevnost nebo zrcadlově lesklý design? Máte ho mít! Toužíte po elegantní zlaté? Pak je tu pro vás připravena Gold edition. Vše podle nejnovějších  luxusních trendů přímo z Kalifornie!

 

Využívejte svůj iPhone naplno!

V „The iPhone“ servisu v Praze nejen zajistí veškeré hardwarové/softwarové opravy a servis, ale navíc to udělají na počkání, což ocení každý, kdo si váží svého času.

Jedině zde najdete kompletní sortiment veškerého příslušenství, které si zvolíte na míru podle Vašeho životního stylu. Od různých typů obalů a krytů přes nabíječky, externí baterie až po externí čočky a projektory, které váš iPhone vylepší, zkrášlí a ochrání. Je zde také dokonalé poradenství vyškolených specialistů s perfektní službou pro mimopražské, kterým iPhony na servis zasílají či vyzvedávají zdarma kurýrem. Tuto službu poskytují po Praze zdarma do dvou hodin.

Servis dokonce nabízejí i firmám. Pokud se zařadíte do firemního programu, získáte pro svoje zaměstnance slevy, které se opravdu vyplatí.

        

Školení na které se budete těšit!

Protože je škoda mít iPhone jen pro telefonování, nabízí  „The iPhone“ servis speciální osobní školení a poradenství pro nováčky, ale i pro znalce. Při něm se každý naučí používat  iPhone naplno. Podle uživatelských potřeb, přání či doporučení specialistů nainstalují pracovníci servisu do iPhonu požadované aplikace a každému předvedou používání jednoduchých zkratek a triků, které mnoha způsoby ulehčí život. Pokud investujte hodinu či dvě svého času do sofistikovaného školení, uvidíte, že se vám to mnohonásobně vrátí. Správně nastavený iPhone v kombinaci se schopností využívat ho naplno je velice silný nástroj a je k nezaplacení.

 

www.theiphone.cz