Maximálně šetrná péče pro pokožku těch nejmenších nese jméno CAMILLCA

Pokožka dětí je velmi citlivá. Zvláště u těch nejmenších je nutné používat speciální dětskou kosmetiku, protože jinak můžete dětem způsobit nepříjemné podráždění kůže. Pokud chcete mít jistotu, že používáte šetrnou dětskou kosmetiku, měla by vás zajímat značka CAMILLCA…

 

 

 

Bohatá historie a moderní postupy jako záruka kvality

CAMILLCA je tradiční česká značka dětské kosmetiky, která se může pochlubit dlouholetou tradicí a také bohatými zkušenostmi právě při výrobě dětské kosmetiky. V současné době využívá CAMILLCA k výrobě kosmetických přípravků ty nejmodernější poznatky a postupy, což dokazuje vysoká kvalita a oblíbenost této značky.

Vlhčené ubrousky patří do základní výbavy

Jedním z produktů značky CAMILLCA jsou velice jemné vlhčené ubrousky, které by měly být součástí základní výbavy každé maminky, protože jsou skvělé k šetrnému a jemnému otírání citlivé dětské pokožky. Jemné ubrousky značky CAMILLCA obsahují jedinečné hydratační a zvláčňující složky – v největší míře extrakt z aloe barabadensis. Dětskou pokožku tedy nijak nedráždí, právě naopak – navrací jí přirozenou pružnost a vláčnost. Ubrousky CAMILLCA obsahují i vitamín E, který zlepšuje celkové cévní zásobení pokožky a poskytuje i efektivní ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí.

 

Nejen pro děti

Jemné ubrousky CAMILLCA jsou v první řadě určeny pro děti, ale používat je mohou i dospěláci. Ubrousky totiž zanechávají pokožku příjemně očištěnou a svěží.

 

Ubrousky CAMILLCA najdete www.irel.eu