Izolace, která vás přežije

Starat se o svůj majetek s péčí řádného hospodáře. Rčení, které provází majitele nemovitostí odnepaměti. Oč jednodušeji to může znít, o to složitěji se to v praxi dělá. Každý dům má mít svého majerdoma a bytový dům svého domovníka. V praxi jde o lidi, kteří vnímají potřeby sebemenší rekonstrukce i revitalizace a udržují nemovitost v perfektní kondici.

Pokud takového člověka nemáte, nezbude vám nic jiného, než vsadit na vlastní schopnosti a k údržbě používat jednoduché a přitom nesmrtelné materiály. Mezi takové „stálice a držáky“ patří i foukaná minerální izolace Magmarelax.

Nejenže dokonale zaizolují stropy, stropní podlahy, vyplní veškeré mezery, v nichž se může časem uhnízdit nezvaný host (ptáci, myši), a zatěsní průvanové škvíry, jimiž nepříjemně táhne a práší se, ale ve své podstatě umí „kouzlit“ s doposud nevyužívanými půdními a střešními prostorami.

 

Nebojte se inovací

Velmi dobré hodnocení získaly izolační podlahy z lehké dřevěné konstrukce SSM, alias stropní systém Magmarelax® , který umožňuje rychle a levně vytvořit nové prostory k bydlení nebo relaxačnímu využití. Na půdě lze doslova za hubičku vybudovat například letní bydlení, domácí tělocvičnu, archiv, dílnu nebo jen místo pro odpočinek.

Doplňkové práce zvýší hodnotu a bonitu domu. Izolace Magmarelax je vyrobena na ekologické bázi, je nehořlavá a chrání nemovitost proti požáru. Technologickou výhodou je snadná aplikace do všech, kam jen si člověk umane. Za minimální náklady je možné získat unikátní prostory k dalšími využití.

Dobrý hospodář si je vědom skutečnosti, že postavit dům a nechat ho svému osudu, v komunitě realit dlouhodobě neobstojí. Jedinou cestou, jak udržet a a zvýšit tržní hodnocení, je držet krok s nejmodernějšími postupy v revitalizacích. Magmarelax je synonymum pro produkty, které vás přežijí. S nimi nemůžete šlápnout vedle.