Jak jste byli letos spokojeni s kvalitou vody v domácím bazénu?

V současnosti už by všechny zahradní bazény měly mít za sebou proces zazimování a pro majitele tak nastává období klidu. Stav bazénové vody, její kvalitu a úpravu jednotlivých parametrů bude zapotřebí řešit opět až na jaře, kdy se domácí zahradní bazény začnou připravovat na novou koupací sezonu. Zima je obdobím, kdy by se měl analyzovat loňský rok. Především to, jak se vám dařilo udržet kvalitu bazénové vody, jestli byly zapotřebí její úpravy a jak často, zda byla zakalená nebo průzračně modrá a pokud ne, tak je zapotřebí zjistit, kde se stala chyba.

Chyba bývá často v nízké kvalitě přípravků bazénové chemie

Problémy s kvalitou bazénové vody mohou mít mnoho příčin. Často bývají způsobené liknavostí majitelů a zanedbáváním pravidelné péče. V tomto případě je zapotřebí, aby si majitelé domácích bazénů vždy našli čas na pravidelnou údržbu. Následky zanedbání jsou mnohdy horší, zaberou více času, větší množství přípravků bazénové chemie a tím pádem i více peněz. Největší podíl na kvalitě bazénové vody mají ale přípravky bazénové chemie. Bohužel i tuto oblast majitelé mnohdy podceňují. Produkty bazénové chemie je třeba vybírat obezřetně, na základě obsahu účinných látek a vhodnosti použití právě pro váš účel. Některé druhy přípravků bazénové chemie jsou sice levnější, ale nejsou schopné dosahovat takových účinků jako opravdu kvalitní značky. Před další sezonou je tedy vhodné se zamyslet, zda měla bazénová chemie, kterou jste využívali letos, opravdu optimální kvalitu.

Zkuste změnu značky a vsaďte na kvalitu

Pokud jste v průběhu letošní koupací sezony nebyli s účinností přípravků bazénové chemie spokojeni, pro příští rok vsaďte raději na kvalitu s dokázanou vysokou účinností. Mezi takové druhy se řadí například bazénová chemie značky PWS (Professional Water System). Tato značka přípravků bazénové chemie je vyráběna společností Techneco, která je dlouholetým specialistou v oblasti čištění a úpravy vod. Své zkušenosti se proto rozhodla využít i při vývoji a výrobě přípravků pro úpravu bazénové vody. Bazénová chemie značky PWS je přímo vyvíjena a testována v laboratořích firmy Techneco. Působení jednotlivých přípravků a jejich aplikace jsou neustále vylepšovány a na trh se tak dostávají jen produkty, které jsou pro bazény opravdovým přínosem. V nabídce najdete přípravky bazénové chemie pro úpravu pH, chlorovou chemii, bezchlorovou chemii a všechny ostatní produkty, nutné pro udržení kvalitní a čisté vody v domácím bazénu.

Kompletní portfolio přípravků bazénové chemie značky PWS si můžete prohlédnout na www.eshop.techneco.eu.