Zimní očista organismu

Cítíte se unavení a potřebujete načerpat novou energii? Cesta k novému přívalu energie vede přes očistu organismu. Každý z nás si pod tímto pojmem představí něco jiného – někdo se vrhne na půst, někdo jiný se zase oddá bylinkovým čajům. Cest, jak se zbavit nečistot ze svého organismu, je mnoho. Za nejzdravější způsob očisty je považován dostatečný přísun čisté vody, vyvážená strava bohatá na ovoce a zeleninu a samozřejmě také odpočinek. Odpočívat můžete podle svých představ, protože každý z nás nabíjí novou energii jinak. Existují však také techniky a procedury, které mají vliv na každého.

Velice vhodnou procedurou při očistě organismu je ájurvédská masáž. Jedná se o silně energizující druh masáže. Celé vaše tělo bude rytmicky masírováno za pomoci velkého množství teplého herbálního oleje. Prokázané účinky má ajurvédská masáž při těchto zdravotních problémech a obtížích: depresi a syndromu vyhoření, problémech se spánkem a imunitou, revmatických a artritických problémech atp. Velice vhodná je tato masáž rovněž pro maminky po porodu. Každému pak pomůže načerpat novou energii. Při ajurvédské masáži i po ní se budete cítit prostě skvěle. Ideální je po ajurvédské masáži navštívit ještě finskou saunu, která celý efekt znásobí.

Kvalitní ajurvédskou masáž vám udělají například v Centru trvalého zdraví Cordeus. Pracují zde pouze zkušené masérky a maséři, kteří jsou skutečnými profesionály. Více se o ajurvédské masáži můžete dočíst na jejich oficiálních internetových stránkách, které najdete na www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Kromě ajurvedské masáže můžete vyzkoušet také další blahodárné procedury, jako je například indická masáž hlavy, antistresová masáž, čokoládová masáž, amma masáž nebo těhotenská masáž. Objednejte se na svou očišťující proceduru ještě dnes. Po jejím absolvování se budete cítit prostě skvěle a rádi se budete do centra Cordeus vracet.