Jak může zelený ječmen a Chlorella pomoci i vám?

Zelené potraviny jsou velkým tématem současné doby. Lidstvo je zná již stovky let, ovšem až v současné době se začínají naplno využívat jejich jedinečné účinky. Díky pravidelné konzumaci zelených potravin je totiž možné výrazně zvýšit kvalitu lidského života. Chceme vám proto představit dvě nejzajímavější – a sice Chlorellu a zelený ječmen. Jak mohou pomoci i vám?

 

Co je chlorella a jak pomáhá?

Chlorella je jednobuněčná řasa, která se na planetě Zemi vykytuje už 2 miliony let. Jedná se o unikátní dílo přírody, které nad ostatními vyniká bohatým obsahem přírodních živin. Chlorella totiž ve velkém množství obsahuje velkou škálu vitamínů, minerálních látek, obsahuje také pro lidský organismus potřebné aminokyselin a antioxidanty. Významný je také obsah chlorofylu. Díky tomuto složení má na fungování lidského organismu super pozitivní vliv. Výrazná je především její detoxikační schopnost. Při pravidelném užívání Chlorelly dochází k čistění střev. Tím, že do těla dodává vitamíny a minerály, výrazně posiluje imunitní systém. Lidské tělo proto není tolik náchylné k nemocem. Skvělé je, že řasu mohou užívat i děti.

 

Absolutní čistota zajištěna

Chlorella je k dostání v podobě tablet. Koupit je možné například výhodné balení, které obsahuje 750 tablet a stojí pouhých 24 € (cca 650 Kč). Zajímavé je, že Chlorella je pro tyto účely pěstována heterotrofním způsobem. Pěstuje se v uzavřených nádržích s čistou vodou, takže se v ní nachází výhradně jen čisté látky bez příměsí. Tím je zaručena její super efektivita.

Co nabízí zelený ječmen?

Zelený ječmen je výživový doplněk, který také obsahuje celou řadu pro tělo prospěšných látek. Zelený ječmen se získává z mladých lístků ječmene, jedná se o sušenou šťávu. Díky speciálnímu způsobu zpracování si zachovává vysokou koncentraci vitamínů minerálních látek. Konzumace zeleného ječmene zajišťuje detoxikaci lidského organismu a jeho uzdravování. Do těla se dostávají minerály a vitamíny, které aktivují činnost všech buněk těla. Dochází také k posilování obranyschopnosti, a tak k celkovému zlepšení života.

 

Jaký vybrat?

Při výběru tohoto výživového doplňku je nutné sledovat kvalitu. Mezi nejlepší se v současné době řadí produkt Zelený ječmen – Zelený život. Jedná se totiž o vysoký koncentrát výživných látek, který je 100% rozpustný ve vodě. Zelený ječmen se konzumuje ve formě nápoje nebo je možné ho přidávat do jídel.

 

Je nutné vědět, že při pravidelné konzumaci dokáží zelené potraviny výrazně zvýšit činnost lidského organismu a tak i kvalitu lidského života. Jejich užívání je naprosto přirozené a nijak nezatěžující. Obsah tvoří totiž výhradně přírodní látky, které lidské tělo dobře zpracovává. Jestliže se chcete ve svém životě cítit lépe, začněte tyto zelené potraviny užívat! Čím dříve začnete, tím lépe pro vás!