Ušetřit 30% z nákladů za vytápění? Kdo by nechtěl

Kdo by nechtěl přes zimu levněji vytápět svůj rodinný dům? Také jste přemýšleli o investici do úspor za vytápění a myslíte si, že kdyby existoval jednoduchý způsob, dosáhnout třeba úspory 30%, že byste ho využili? Jestli ano, tak pro vás máme dobrou zprávu. Takový způsob totiž existuje. Jeden příklad za všechny. Kdyby například vaše roční výdaje na vytápění byly 35 000Kč, můžete je snížit až o 10 000Kč.

Novinka na tru vás bude hřát

Společnost IP Polná je na trhu specialistou pro minerální foukané izolace. Jako první také vyvinula absolutní novinku v tomto oboru – GRANROCK PREMIUM®. Tato foukaná minerální izolace na bázi čediče je ve svém oboru absolutní novinkou.
Protipožární foukaná izolace GRANROCK PREMIUM® je speciálně vyvinutým druhem izolace pro aplikaci do trámových stropů shora, úzkých nebo nepřístupných míst šikmých střech a plochých střech pod vazníky, dělících příček, sendvičových stěn a jako výplň jiných dutých prostorů. Nadstandardní kvalita a vynikající tepelně-izolační vlastnosti jsou hlavními přednostmi materiálu. Kromě toho také nadstandardní odolností proti ohni. Odolá teplotám 2 000 °C. I při rozvinutém požáru, například během noci, strop nemovitosti zateplený touto izolací prohoří až za velmi dlouhou dobu. Díky tomu jsou obyvatelé domu mnohem více chráněni. Dalšími výrazně pozitivními vlastnostmi je odolnost proti vlhkosti a paropropustnost, granulovaná vlna je v celém objemu hydrofobizovaná, ale také dokáže dokonale tlumit hluk.

Tichá domácnost

Každá domácnost by měla mít zajištěné takové vnitřní prostředí staveb, které by nijak nebránilo zdraví osob v domácnosti, zajišťovalo pohodlí a nebránilo jejímu klidnému chodu. A k tomu je potřeba snížit šíření hluku. A jak se zvuk vlastně šíří? Vzduchem, kmitáním a konstrukcemi a vedlejšími cestami (těmi je myšleno to, že se zvuk nešíří dělící konstrukcí, ale prvkem na ní navazujícím). U stavebních konstrukcí rozlišujeme vzduchovou a kročejovou neprůzvučnost. V případě střech se jedná o vzduchovou neprůzvučnost. Tepelná izolace GRANROCK PREMIUM® tlumí vnější zvuk a v určitých případech i vnitřní hluk směrem ven.


Na co si dávat pozor?

V současnosti je na trhu materiálů pro zateplení opravdu velké množství. Bohužel ne všechny materiály, které mají vysokou tepelnou izolaci, mají také zároveň vysokou zvukovou izolaci. Pohlcování zvuku se děje u vláknitých a porézních materiálů přeměnou akustické energie na teplo. Uskutečňuje se to třením molekul vzduchu o vláknitý materiál. Pro pohlcení zvuku mají mimořádné vlastnosti především skleněná a minerální vlákna. Dobré akustické vlastnosti materiálu nestačí samy o sobě, ale je důležité, aby v konstrukci nebyly žádné netěsnosti a spáry, které mohou výrazně zhoršit akustické vlastnosti. Právě zde mají velkou výhodu foukané izolace. V izolované dutině totiž vyplní celý prostor.


Hotovo za pouhé 3 hodiny

Představte si, že sedíte pohodlně v obýváku. Koukáte na oblíbený film a až skončí, máte hotovo. Bez námahy, nepořádku, v super kvalitě. Fouká se ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě. Nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina. GRANROCK PREMIUM® vyplní prostor téměř dokonale a je tak dokonalou bariérou úniku tepla, sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

 

Využijte jedinečnou akci 20% slevu na foukanou minerální izolaci ještě dnes!

Více informací na www.magmarelax.cz/akce
nebo na telefonní čísle 800 100 533.