Zahradní nábytek VLADEKO

Významný výrobce zahradního nábytku společnost VLADEKO vyrábí vysoce kvalitní zahradní nábytek v unikátním designu. Převážnou část svého sortimentu vyrábějí v České republice na třiceti truhlářských provozech a svým širokým záběrem se dostali na přední příčku v produkci zahradního nábytku na českém trhu. Zahradní domky a chatky, masivní dřevěný nábytek vyrábějí z borovice a smrku, lehký skládací zahradní nábytek z exotického dřeva – teak, eukalypt, akácie a další. V první řadě je dobré poznamenat, že dřevěný zahradní nábytek splňuje všechny kriteria pro zdravý domov a je preferován v rodinách s dětmi a lidmi trpícími různými alergiemi.

Dřevěný zahradní nábytek – moderní design

Lidé již v dobách minulých tíhli více k dřevu než k chladnému kovu. Pravěcí lidé tvořili svůj nábytek z větví provázaných k sobě liánami nebo koženými řemínky. Až Sumerové, Asyřané a Babylóňané začali vyrábět nábytek z indického dřeva. Píše se rok 2014 a masiv jako materiál se osvědčil a dřevěný zahradní nábytek trhá rekordy v prodejnosti. Majitelé zahrad si neumí přestavit svůj život bez pohodlného, stylového, elegantního zahradního nábytku. Společnost VLADEKO nabízí robustní zahradní nábytek a lehký skládací zahradní nábytek, který je vhodný do menších zahrad, na balkón, do altánů a terasy. Nesmíme zapomínat na pravidelnou údržbu zahradního nábytku – nutná impregnace vhodným olejem.

Komfortní skládací zahradní nábytek

Pokud je u Vás toto téma aktuální a máte o zahradní nábytek zájem, tak zajisté oceníte skutečnost, že si nemusíte objednávat celé sestavy, ale pouze jednotlivé kusy. Mnozí z nás preferují cenově dostupnější laminový nábytek, ale větší investice do masivu se Vám vrátí v podobě kvalitního a vysoce trvanlivého nábytku. Přírodní, nadčasový, unikátní vzhled – dřevěný zahradní nábytek si po celou dobu zachovává své nenapodobitelné kouzlo.