Jak na jaře správně probudit bazén ze zimního spánku? Zkontrolovat parametry vody!

Zima je pro vodu v zahradních bazénech nejhorším obdobím celého roku. Proces zazimování by za sebou už měly mít všechny bazény. Kvalitní zazimovací přípravky bazénové chemie spolehlivě stabilizují bazénovou vodu přes dlouhé zimní období. Bohužel, mnohdy tomu tak není. Na vině může být malá koncentrace zazimovací složky nebo vyšší teploty v zimě, které napomáhají snížení kvality vody v domácím bazénu. Prvním krokem na jaře při startu nové koupací sezony by tedy měla být analýza stavu a kvality vody. Jak na to? Stačí zaslat vzorky bazénové vody specialistům

Abyste se v samotném průběhu koupací sezony s domácím bazénem a úpravou jeho vody co nejméně trápili, měli byste právě bazénovou vodu dostat ihned na začátku sezony do stoprocentní kondice. K tomu pomůže analýza bazénové vody. A rozhodně se nejedná jen o zjištění hodnoty pH nebo koncentrace aktivního chloru v bazénové vodě. Kvalitu vody v bazénech ovlivňuje řada dalších faktorů. Jak se dozvědět důležité parametry bazénové vody? Zaslat vzorky vody odborníkům do analytické laboratoře.

Tyto služby nabízí společnost Techneco

Společnost Techneco je dlouholetým specialistou v oboru čištění a úpravy vody. Pro tyto účely disponuje vlastními laboratořemi s moderním laboratorním vybavením. Své služby nabízí i majitelům zahradních bazénů pro detailní analýzu bazénové vody. V profesionálních podmínkách dokáže společnost analyzovat vzorky bazénové vody a následně doporučit vhodné přípravky bazénové chemie k úpravě vody právě ve vašem bazénu. Stačí jen vzorky vody na jaře po předchozí dohodě zaslat do laboratoří společnosti. Analýza vzorků se dělí do tří základních kategorií – fyzikální ukazatele, chemické ukazatele a neutralizační kapacity vody. Společnost Techneco je také výrobcem přípravků vysoce kvalitní bazénové chemie značky PWS. Na základě provedené analýzy bazénové vody vám doporučí vhodný přípravek pro odstranění případných problémů, se kterým dostanete bazén do stoprocentní kondice.

Detailní nabídku v oblasti analýzy bazénové vody a nabídku bazénové chemie značky PWS najdete na www.eshop.techneco.eu.