Tip na výběr kvalitního nábytku z masivu z nabídky českých e-shopů.

Po nábytku z masivních dřevin je za poslední 3-4 roky opravdu několikanásobně zvýšená poptávka. Zatímco předtím jasně dominovaly pro výrobu nábytku především dřevotřískové desky, masivní dřevo si svými přednostmi a kvalitou opět našlo cestu k zákazníkům. Stále více zákazníků upřednostňuje nákup v internetových obchodech, před nákupem v obchodech kamenných. E-shopů s nabídkou nábytku z masivu je stále více. Najít mezi nimi kvalitního a prověřeného prodejce nemusí být vždy snadné. My jsme prověřovali za vás a e-shop s nejlepšími parametry vám nyní představíme.

 

Jedná se o nabytekmirek.cz

Jedním z kritérií u e-shopů specializovaných na nábytek z masivu, byla délka působení na trhu. Nábytek Mirek se může pochlubit, na české poměry v této oblasti, opravdu unikátní bilancí. V oboru se pohybuje již více, než 20 let. Už to dokazuje, že se jedná o velmi stabilní a spolehlivou společnost. Jen málo prodejců nábytku vydrží v tak konkurenčním prostředí přes 10 let. Takoví prodejci se musí něčím odlišovat. Většinou to bývá buď cenou, nebo kvalitou nabízených produktů. Nábytek Mirek se rozhodl vsadit na nabízení kvalitního nábytku, což se vyplácí.

 

Kvalita nábytku byla oceněna

A rozhodně jsme nebyli jediní, kdo si všiml vysoké kvality nabízeného nábytku na tomto e-shopu. Nábytek Mirek, tedy spíše dřevěný nábytek nabízený tímto prodejcem disponuje hned několika oceněními. Ocenění nábytku jsou především z oblasti elegance a samozřejmě kvality. Propojení kvality a elegance jsou totiž u nábytku ty nejdůležitější parametry. Nábytek Mirek ale není jen prodejcem nábytku, ale i jeho výrobcem. 80% nabízených druhů nábytku je z výroby samotné společnosti. Kvalitu si tedy firma pohlídá. I proto je oblíben nejen u nás, ale také u zákazníků ve Francii, Německu, Švýcarsku a Rakousku.

 

I služby jsou unikátní

Další známkou kvalitního e-shopu jsou také nabízené služby pro zákazníky. I zde má Nábytek Mirek samozřejmě co nabídnout. Mezi zásadní služby pro zákazníky se řadí garance nejnižší ceny na trhu za konkrétní druhy nabízeného nábytku. Kromě toho je nábytek nabízen také s dopravou přímo ke dveřím zákazníka na uvedenou adresu.

 

Nábytek z masivu v mnoha variacích

U většiny prodejců najdete nábytek z masivu zastoupený jen jedním konkrétním druhem dřeva, ze kterého vyrábí vše. Nábytek Mirek mezi takové výrobce a prodejce nepatří. Nabídka je totiž tvořena druhy nábytku z odlišných dřevin a v odlišných variacích. Při rozdělení podle dřevin je v nabídce dubový nábytek, borovicový nábytek a březový nábytek. Na stránkách najdete také rozdělení podle jednotlivých stylů nábytku. Konkrétně se jedná o provensálský nábytek a rustikální nábytek.