37889430 - the image of the cleaning carpet

Jak na špinavé koberce? Neztrácet čas a zavolat si profesionály. Čištění koberců Praha

Bydlíme v bytě 2+kk v Praze a ve všech pokojích máme koberce. Máme je již delší dobu. Jejich původní barva byla béžová. Nicméně se do nich po letech užívání zašlapala špína, takže působily velice zašlým dojmem. Bylo tedy opravdu nutné nechat je vyčistit.

Jednoho dne jsme se tedy pustili do jejich čištění. Nakoupili jsme si na to spoustu čistících přípravků a drhli jsme, jak jen to šlo. I tak se nám ale koberce nedařily vyčistit. Sice jsme z nich něco dostali, ale většina nečistot byla usazená hluboko v jejich struktuře. Po chvilce jsme to vzdali s tím, že si na to zavoláme profesionály. Na internetu jsme hledali různé možnosti a našli jsme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., která měla spousty kladných ohlasů a recenzí od zákazníků. Tak jsme si řekli, že ji vyzkoušíme.

Firmu A SERVIS jsme zkontaktovali, domluvili s nimi termín a poptali se také na cenu, která nás mile překvapila. Byla nižší než uváděly některé konkurenční firmy a hlavně nám vysvětlili, jak takové čištění koberců probíhá. Tento přístup nás velice potěšil, takže jsme byli nadšeni a těšili jsme se na den příjezdu zaměstnanců firmy. Pracovníci A SERVISU přijeli za tři dny přesně v dohodnutý čas. Udělali si prohlídku bytu, vynesli těžký kotoučový stroj a ihned se pustili do práce. Svoji práci dělali velice důkladně. Nevynechali ani jedno místečko na koberci. Vše opravdu precizně vyčistili. Koberce zbavili nečistot, vydezinfikovali, ale především jim vrátili původní vzhled a barvu. Koberce vypadaly, jako kdyby byly právě koupené.

Za nás naprostá spokojenost. Pracovníci firmy A SERVIS vyčistili koberce podle našich představ. Z výsledku jsme byli nadšení. Kompletní servis na vysoké úrovni. Je opravdu vidět, že pro tuto firmu je kvalita a spokojený zákazník to nejdůležitější.

Mytí velkoplošných oken. Výškové čištění fasád Praha

Pokud chcete, aby se vaši zaměstnanci při práci cítili pohodlně, je nutné jim zajistit odpovídající pracovní prostředí. Stejně tak, jako když chcete, aby se vaši zákazníci rádi vraceli, musíte jim k tomu dát důvod. Naše firma si na těchto detailech zakládá už od samotného vzniku v roce 2005.

V minulém roce jsme při expanzi v návaznosti na zvýšenou poptávku po našich produktech hledali nové prostory pro zaměstnance. Po několika měsících jsme konečně našli místo, které splňovalo naše přísná kritéria. Místo, které by bylo snadno dostupné pro všechny, především v centru města, a které by vytvořilo příjemné firemní prostředí pro zákazníky. Záleželo samozřejmě také na tom, aby se tu i naši zaměstnanci cítili pohodlně. Příjemné pracovní prostředí je totiž velice důležité.

Přesídlili jsme do rozlehlých kancelářských prostor ve velké několikapatrové budově s kompletně prosklenou fasádou, kde i jednotlivé kóje a kanceláře jsou od sebe odděleny prosklenými zdmi. Velikou výhodou je neustálý přísun denního světla a i záměrně velice bezprostřední prostředí, kdy na sebe všichni vidí. Jedinou nevýhodou je náročná údržba celého prostoru, především oken a prosklených ploch.

35376958 - chairs and table in big office, 3d render

Hledali jsme proto úklidovou firmu, která by bez problému zvládala rychlé a kvalitní velkoplošné mytí oken. A takovou jsme skutečně po pár týdnech našli. Naší spásou se stala společnost doporučená jedním z našich manažerů. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá mnoha úklidovými činnostmi v Praze. Kromě splnění veškerých našich požadavků příjemně překvapila i velice vstřícným přístupem a neskutečnou flexibilitou. Je to naprostá jednička!