35428579 - office work place with table and chair

Perfektní firma na pravidelný úklid. Mytí oken Brno

Před pěti lety hledala naše společnost firmu na pravidelný úklid a mytí oken na centrále v Praze a všech našich pobočkách po celé České republice. Vyhlásili jsme výběrové řízení, na které se přihlásilo 7 úklidových firem. V porovnání cenových nabídek, pracovních postupů, různých recenzí, kladných reakcí od zákazníků a především v rámci doporučení třetích stran, jsme vybrali 3 úklidové firmy. Každé jsme zadali mytí oken, čištění koberců a podlah v jedné z našich menších poboček. Chtěli jsme totiž vědět, která firma bude nejlepší a nejspolehlivější. Také jsme chtěli zjistit, která z přihlášených firem provede tyto úklidové práce pečlivě. Pečlivost je totiž nejen při úklidu centrály, ale také našich poboček velice důležitá.

V této zkoušce nejlépe uspěla firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která tyto práce provedla rychle a opravdu kvalitně. I cenová nabídka vypadala velmi slibně, takže jsme už neměli další důvod se rozmýšlet. Od té doby s firmou A SERVIS spolupracujeme.

S A SERVISEM máme nastavené pravidelné servisní cykly 1x /90 dní, kdy kompletně celou firemní centrálu a všechny ostatní pobočky precizně uklidí a umyjí. Perfektně nám vyčistí koberce, u kterých používají strojovou metodu čištění. Ta je velice účinná a hlavně odstraní veškeré nečistoty. Koberec také vydezinfikuje a vrátí mu původní vzhled. Dále nám pak čistí podlahy, provádí i jejich impregnaci a myjí i okna, která leští pouze bavlněnou plenou. Nikdy bych nevěřil tomu, že lze okno vyleštit bez použití leštících přípravků.

Celkově jsme s firmou A SERVIS velice spokojeni. S touto firmou spolupracujeme už 5 let. Je opravdu spolehlivá, má poctivé a profesionální zaměstnance, kteří dodržují termíny a jsou důkladně proškolení. Za žádnou jinou bychom ji nikdy nevyměnili.

Skvrna od kávy na koberci? Žádný problém. Čištění koberců Brno

Pracuji v menší soukromé firmě v Brně. Téměř v každé místnosti jsou koberce. Jednou se mi podařilo vylít kávu na koberec v mé kanceláři. Snažila jsem se skvrnu vyčistit, ale vůbec to nešlo. Můj šéf mi nařídil, abych objednala na čištění koberců nějakou úklidovou firmu. Ostatní koberce již totiž také potřebovaly vyčistit. Sedla jsem tedy k počítači a začala hledat firmu, která by koberce v naší firmě vyčistila.

Na internetu bylo nepřeberné množství firem, které se čištěním koberců zabývají. Kolegyně mi poradila, abych se vyhnula firmám, které nabízí extrakční nebo parní čištění. To mi velice pomohlo, protože tím se nabídka úklidových firem podstatně zmenšila. Jako první se mi poté objevila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí čištění koberců strojovou metodou. Měla také nejvíce kladných recenzí a spoustu spokojených zákazníků. Tuto firmu jsem tedy zkontaktovala.

Na centrále jsem si domluvila nejbližší možný termín čištění. V domluvený čas přijeli pracovníci firmy a nejdříve si prohlédli všechny koberce, aby věděli, jaké množství čistící chemie je potřeba namíchat. Poté ji aplikovali na skvrnu od kávy a celý koberec. Tato chemie je dezinfekční a ničí veškeré roztoče, alergeny a bakterie. Navíc i příjemně voní. Bylo ale potřeba ji nechat chvíli působit.

36721302 - close-up of coffee spilling from cup on carpet

Po uplynutí doby působení chemie začali pracovníci A SERVISU koberec kartáčovat velkým kotoučovým strojem. Nejdříve kartáčovali skvrnu od kávy a poté celý koberec. Za kotoučovým strojem vznikala pěna, která na sebe vázala špínu ukrytou v koberci. Následně vše vysáli speciálním vysavačem.

Byla jsem zvědavá, zda se jim opravdu podaří odstranit tu skvrnu od kávy a podařilo se to. Nedalo mi to a musela jsem si na koberec sáhnout. Na omak byl skoro suchý, barva byla oživená a kobercové vlákno krásně provzdušněné. Koberec vypadal jako nový. Můj šéf mě následující den pochválil a rozhodl, že s A SERVISEM navážeme dlouhodobou spolupráci. Tímto bych chtěla firmě a jejím pracovníkům mockrát poděkovat za jejich perfektně a precizně odvedenou práci.