Jak poslat balík do Polska? Přes Balík servis to jde snadno a rychle!

Hledáte dopravce, který vám zajistí rychlou, cenově dostupnou a naprosto bezproblémovou přepravu balíku do Polska? Pokud vám nevyhovují podmínky České pošty a zavedených firem, mohla by vás oslovit nabídka služby Balík servis. Ať už máte v plánu jednorázovou, přepravu nebo pravidelnou spolupráci, jistě uvítáte jednoduchost objednávky a její realizaci odkudkoliv na světě.

 

Ideální řešení pro fyzické osoby i prodejce

S ohledem na množství dopravců by mělo být poslání balíku do zahraničí snadné. V praxi je to však jinak a s velkými problémy se můžete setkat i u dopravců, kteří se dříve těšili dobrému jménu.

Balík servis si na kvalitě služeb zakládá a snaží se o maximální spokojenost zákazníků. Což jde vidět již na samotném procesu objednávky, která spočívá v několika málo krocích. Zadáte základní vlastnosti balíku, navolíte případné pojištění a potvrdíte vyzvednutí na zadané adrese. Pak už jen zaplatíte kartou nebo převodem na účet a o víc se nestaráte. Kurýr se dostaví na místo určení a převezme zásilku. Zda ji předáte vy nebo někdo jiný (např. váš zaměstnanec) nehraje roli.

Woman delivering parcel

Díky Balík servisu ušetříte spoustu času, který byste strávili čekáním na poště. Služba se vám bude hodit také v případě, že se zrovna nacházíte v zahraničí a nemůžete zásilku předat osobně. Balík servis doručí balík do Polska nebo kterékoliv jiné země v Evropě, a to včetně Turecka.

 

Co si počít, když má balík větší rozměry?

Ale jak poslat velký balík? Starosti vám nemusí dělat ani přeprava nadrozměrných zásilek. I tou se totiž Balík servis zabývá a umožňuje zasílání kusových zásilek s maximálními rozměry 2×2×3 m nebo zboží na paletách do 700 kg.

pallet with cardboard boxes

Další informace, podmínky služby a objednávkový formulář najdete na www.balikservis.cz.