Jak probíhá plastická operace prsou a proč jí podstoupit?

Plastická operace prsou dnes patří mezi běžně prováděné zákroky. Tento typ operace není pro ženu velkým rizikem a její účel je jasný – pomoci ženě zlepšit vzhled jejího poprsí a tak jí vlastně i zvýšit kvalitu života. Co ta to operace obnáší a jak vlastně probíhá?

 

 

Řešení téměř pro každou ženu

Operaci pro zvětšení prsou podstupují ženy nejčastěji z jednoho sprostého důvodu – nejsou spokojeny se vzhledem svých prsou a chtějí ho zlepšit. Operace je vlastně jediným řešením, jak toho docílit. Operaci často podstupují ženy po 30. roce ale výjimkou nejsou ani mladší ročníky.

Na co se připravit?

Velmi důležitá je příprava na operaci, při které plastický chirurg s pacientkou konzultuje vše potřebné. Ženy mají často přehnané nároky, ty se lékař snaží mírnit. Lékař musí pacientce doporučit vhodnou velikost implantátů a vysvětlit jí i průběh operace. Ta trvá zpravidla 1 – 1,5 hodiny. Na konci operace žena dostane speciální podprsenku, kterou potom bude nosit 6 týdnů, to je pro dokonalý výsledek nezbytně nutné. Ženy se také musí připravit na zvýšenou bolestivost prsou a na klidový režim minimálně po dobu tří týdnů. Zajímavé je, že mohou být z nemocnice propuštěny již druhý den po operaci, protože zvětšení prsou s sebou nepřináší téměř žádné komplikace. Na provádění tohoto typu operace se specializuje například společnost MGM Medical, která sídlí v Trenčíně. Více informací o možnosti zvětšení prsou v Trenčíně naleznete v tomto odkazu.

Co více?

MGM Medical se zaměřuje i na provádění dalších typů plastických operací. Problémem pro ně není aplikace botoxu v Trenčíně a to za velice příjemné ceny. Po tomto zákroku můžete ihned odejít domů a těšit se na super omlazující výsledek. Specialitou společnosti je potom provádění operace s názvem labioplastika. Ta slouží k upravení vzhledu malých pysků vagíny. Jedná se o velmi citlivou operaci. Dobrou zprávou je, že labioplastika  v MGM medical, s.r.o Trenčín je vždy diskrétní a skvěle odvedená!