Značky Diesel a Michael Kors představují nadčasové hodinky! Zaujmou i vás?

Hodinky, to už dávno nejsou jen praktické ukazatel času, které nosíme na ruce. I hodinky se staly žádaným módním doplňkem, který nesmí chybět u žen ani mužů. Hodinkami je možné vyjádřit styl a smysl pro módu. Dvě světoznámé značky – Diesel a Michael Kors – nabízejí přitažlivé skvosty. Co na ně říkáte?

 

 

 

Diesel přináší surovou sílu emocí

Značka Diesel patří mezi klasiky, které ale každý rok překvapují novými nápady a originalitou. Hodinky jsou toho pravým důkazem. Hodinky od Diesel jsou určeny pro milovníky okázalého stylu a nestoupavosti. Jejich charakteristikou je robustnost a kombinace rozličných materiálů i barev. Díky tomu je poznáte na první pohled. Jsou proto určeny pro všechny, kdo nechtějí zapadnout do šedého průměru. Důkazem jsou například hodinky DIESEL Young Blood vyrobené z růžové pryže nebo pánské hodinky DIESEL DZ 1460, které kombinují materiál plast a ocel. Další úchvatné hodinky Diesel najdete zde.

 

 

 

Michael Kors jako výraz stylu

Historie značky Michael Kors začala v roce 1949, díky byly první modely uvedeny na trh. Strhl se o ně obrovský zájem a to hned z několika důvodů, které přetrvávají dodnes. Hodinky této značky totiž přináší styl v každém detailu. Jsou elegantní a vyzývavé zároveň. Navíc je možné mít hodinky Michael Kors ve sportovní designu, který je stále IN! Hodinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a designově zajímavých materiálů jako je například zlacená či čistá ocel, která se vyznačuje i vysokou odolností.


               

 

Tyto a další luxusní hodinky si můžete koupit na delux.cz